App Store Google Play

Медичний браслет, телеграм-канал, платформа «Дія»: проекти ОТГ Січеславщини перемогли на хакатоні

01.06.2018 16:20
Медичний браслет, телеграм-канал, платформа «Дія»: проекти ОТГ Січеславщини перемогли на хакатоні

У найближчі півроку найбільш активні ОТГ Січеславщини почнуть використовувати медичний браслет для хворих на епілепсію і їх близьких, запустять телеграм-канал для отримання достовірної інформації і талант-платформу «Дія». Саме такі проекти перемогли на хакатоні, який проходив протягом 25 - 27 травня у Дніпрі. Про це інформує Дніпроград з посиланням на повідомлення прес-центру DeHack Dnipro.  

Як зазначається, хакатон спрямований на поліпшення якості життя ОТГ Січеславської області та вирішення ключових проблем за допомогою технологічних сервісів.

Для участі було відібрано 45 проектів, з яких 6 потрапили у фінал. 72 години знадобилося учасникам для розробки сервісів, які допомагають вирішувати конкретні проблеми ОТГ, а також розвиватися громадам.

«Вважаю, що хакатони дуже актуальні. Завдяки ним автори проектів не тільки можуть отримати грошовий приз для подальшого розвитку проекту, але й взаємодіють з іншими фахівцями, обмінюються знаннями, набувають досвіду, отримують поради від менторів та координацію свого проекту. Також мають оцінку від журі», - стверджує член журі Олена Чуєва.

Так, на першому місці опинився проект створення електронних браслетів «Impulsar» для людей, які страждають на епілепсію. Завдяки розробці можна попередити напади епілепсії. Для реалізації ініціативи організатори заходу - представники Програми «U-LEAD з Європою» надали  1500 євро на доопрацювання проекту.

Друге місце отримали розробники телеграм-каналу. Відтепер 12 тисяч жителів Новоолександрівської ОТГ зможуть отримувати достовірну інформацію від державних установ і навіть подати скаргу на депутата. На доопрацювання проекту авторам виділили 800 євро.

Третє місце посіли автори талант-платформи для творчої молоді «Дія», для доопрацювання якої надали 500 євро.

«Проблема в тому, що часто молодь не знає куди звернутися з метою реалізації своїх талантів. Грубо кажучи, художники не знають, де показати свої картини, письменники - кому дати почитати свої книжки, музиканти - кому послухати музику. Ми хочемо допомогти таким людям в комунікації з тими, хто зацікавлений в їх талант - роботодавцями в цих сферах, громадськими та урядовими організаціями. Інформація про тренінги, вакансії, події буде поширюватися через сайт, Telegram-канал і за допомогою Telegram-бота», - пояснила автор Ольга Тістечок.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі стартував триденний хакатон DeHack Dnipro, присвячений децентралізації. Під час зустрічі представники ОТГ і ментори бізнесу, медіа, громадського сектору пропрацювали над вдосконаленням ідей та концепцій проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...