App Store Google Play

Гранатометники 93-ї ОМБр Січеславщини продовжують тренування на полігонах Донеччини

01.06.2018 13:40
Гранатометники 93-ї ОМБр Січеславщини продовжують тренування на полігонах Донеччини

Гранатометники 93-ї окремої механізованої бригади Холодний Яр Січеславщини спільно зі штурмовиками Тактичної групи «Моспине» продовжують інтенсивні тренування на полігонах Донеччини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку 93-ї ОМБр у Facebook.

Як зазначається, щотижневі вправи дали результати - бійці вже кладуть гранати в малогабаритні цілі з першого пострілу, не дивлячись на дистанцію чи погодні умови.

Передбачається, що наступний етап буде присвячений тактичним вправам, а саме: пересуванню на місцевості, вибору та швидкій зміні вогневих позицій, дій під прикриттям груп автоматників, відпрацюванню тактики зосередженого вогню кількох гранатометів по одній цілі, аби не дати броньованому ворогу жодного шансу.

Ще одна мета, яка досягається в ході навчань - злагодженість малих вогневих груп, коли бійці вчяться відчувати один одного, розуміти не тільки мову команд, але й жестів.

«Все це знадобиться у майбутніх боях, коли на бійців чекає зустріч з танками та бронемашинами противника на близьких дистанціях, а також під час боротьби з вогневими точками в умовах щільної забудови», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 93-тя механізована бригада, яка перебуває на місці постійної дислокації у Черкаському, отримала почесну назву “Холодний Яр”.

Зазначимо також, що до пункту постійної дислокації 93 ОМБр з робочим візитом завітали представники вищого командного складу Міністерства Оборони Великобританії. Делегація на чолі з паном Марком Ланкастером ознайомилася з ходом програми «Orbital», в рамках якої британські інструктори під керівництвом майора Ріда активно проводять обмін досвідом із військовослужбовцями бригади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...