App Store Google Play

Європейські економісти озвучили пропозиції до Дніпропетровщини

01.06.2018 09:20
Європейські економісти озвучили пропозиції до Дніпропетровщини

Вчора у Дніпропетровській обласній раді Гліб Пригунов провів зустріч із європейською делегацією на чолі з екс-президентом ЄЕСК Європарламенту Анрі Малоссом. Цей візит є важливим продовженням політики облради із залучення інвестицій до Дніпропетровщини. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі облради Дніпра.

Слід зазначити, що все більше іноземців проявляють цікавість до економічного потенціалу області. Європейська делегація підняла декілька важливих тем: створення експортного інкубатора, залучення інвестицій для розвитку проектів громад, для малого і середнього бізнесу, а також лобіювання інтересів області у Європейських бізнес-структурах.

Всі ці напрямки загалом стосуються масштабної підтримки процесу децентралізації. Наразі Дніпропетровська область є лідером з реалізації цієї реформи. Вже створено 60 ОТГ з 89 запланованих. Процес об’єднання громад планують завершити вже за рік.

Голова обласної ради Гліб Пригунов у свою чергу окреслив європейським партнерам можливі шляхи співпраці: «Одним з напрямків спільної роботи може стати сільське господарство. Все, що стосується вирощування овочів, фруктів, молочні ферми, все те, що дає високий прибуток у порівнянні із зерном. Про це можна сміливо розмовляти з нашими аграріями. Також важливий напрямок – це ІТ-сфера. Є цілий ряд позитивних підтверджень, що наші спеціалісти можуть ефективно працювати на умовах аутсорсингу. І третій напрямок – це спрямування переселенців розвиватися у підприємницькій діяльності». Також європейська делегація підняла актуальну тему «Жінки у бізнесі».

Цей напрямок може стати корисним для таких шахтарських містечок області як Павлоград, Тернівка, Першотравенськ та інші, де чоловіки задіяні в роботі, а жінки – домогосподарки. В ході обговорень стало зрозуміло, що у сторін є багато спільних інтересів і бажання рухатися шляхом плідної співпраці.

Під кінець зустрічі голова обласної ради запросив усіх присутніх на другий Інвестиційний форум у Дніпрі, який пройде вже у листопаді цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...