App Store Google Play

Де у Дніпрі ремонтують дороги

01.06.2018 12:00
Де у Дніпрі ремонтують дороги

Вчора, 31 травня, під час огляду ремонтів дорожнього покриття Дніпра представники мерії повідомили, де наразі у місті відновлюють проблемні дороги. Про це інформує Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міської ради.

Так, на вулиці Дементьєва вже замінили асфальтне покриття та встановили нові бордюри.

«Тут замінено майже 8,5 тисяч квадратних метрів асфальтобетонного покриття, а також викладено 2 кілометри нового бордюрного каменю. Загальна вартість робіт на цій вулиці складає 4,5 мільйонів гривень. За кілька днів підрядники усунуть деякі недоліки, і ми перейдемо до наступних вулиць. Загалом в Амур-Нижньодніпровському районі вже укладено 15 тисяч тонн асфальтобетонної суміші», – розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко під час огляду ремонтів дорожнього покриття.

Також у жахливому стані перебуває дорога, що йде через три вулиці – Желябова, Промислову та Яхненківську – і простягається на 2,5 кілометрів. У зв’язку з цим тут замінюють асфальтне покриття. Зроблено приблизно третину шляху. Ямковий ремонт на цій ділянці виконували близько п'яти років тому, а заміну асфальтного покриття не проводили кілька десятиліть.

«Тут ми робимо ремонт на ділянці від вулиці Вітчизняної до Солончакової. Через поганий стан покриття цією дорогою майже перестав їздити транспорт. Там, де є житлові будинки, ми встановлюємо бордюрний камінь. Закінчити цю ділянку плануємо до 1 вересня, але сподіваємося, що підрядник зробить швидше. Вартість робіт – приблизно 10 мільйонів гривень», – зазначив заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Олексій Самілик.

В свою чергу оновлюють дороги в селищі Авіаторське, яке увійшло до складу міста Дніпра в кінці 2017 року.

«Наразі роботи виконані приблизно на 10%. Загалом асфальт укладемо на 15,5 тисяч квадратних метрів. Також встановлюємо освітлення, якого до цього не було, обрізаємо дерева, а згодом замінимо теплоізоляцію на трубах по всьому селищу. Завершити хочемо до кінця року. Витратити на всі ці роботи плануємо 10 мільйонів гривень», – сказав Михайло Лисенко.

Загалом у 2018 році на поточні ремонти дорожнього покриття з міського бюджету виділено 250 мільйонів гривень. Наразі у Дніпрі ремонтують проспекти Мануйлівський, Яворницького та Нігояна, а також вулиці Половицьку, Старокозацьку, Ростовську, Щепкіна, Берегову, Каштанову та Маршала Малиновського.

Зазначимо, що Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради замовив за результатами тендеру КП «УРЕА» утримання автошляхів, мостів і шляхопроводів міста на 177,56 мільйонів гривень протягом 2018 року.

Нагадаємо, що Криворізька фірма отримає 250 млн грн на поточний ремонт доріг в Дніпрі. Відповідний тендер провів Департамент благоустрою та інфрастуктури Дніпровської міської ради.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі на проїжджій частині дороги на розі вулиць Гоголя і Паторжинського утворилася велика яма, після чого її ліквідували комунальники.

Також 7 березня, на одній із доріг Дніпра з’явилася чергова глибока яма. Цього разу "чорна діра" виникла на проїжджій частині провулка Джинчарадзе, що у Шевченківському районі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...