App Store Google Play

Цьогоріч у регаті «Козацький шлях» візьме участь майже сотня яхтсменів з різних областей

31.05.2018 15:00
Цьогоріч у регаті «Козацький шлях» візьме участь майже сотня яхтсменів з різних областей

Майже 25 яхт візьмуть участь у відкритій крейсерській регаті «Козацький шлях»-2018. На старт у Дніпрі вийдуть вітрильники із Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей. У передчутті перегонів близько сотні яхтсменів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Регату «Козацький шлях» влаштовуємо з 2016 року. До неї мають змогу долучитися яхтсмени з різних куточків України. Цьогоріч вона збере майже 25 вітрильників, які подолають шлях від Дніпра до Очакова та повернуться назад. Подорож – до Дня Конституції та Дня флоту України», – розказав Валентин Резніченко.

Старт регати – 1 липня із Дніпра від Монастирського острова, фініш – 9 липня в Очакові. За цей час яхти пройдуть через Запоріжжя, Нікополь, Каховку та Херсон.

Вітрильники осилять майже півтисячі кілометрів по Дніпру, Дніпро-Бузькому лиману та Чорному морю.

У перегонах передбачено вісім етапів, на кожному з яких визначать переможців у залікових групах.

Учасники пройдуть історичними шляхами, вшанують пам’ять запорожців, зустрінуться з козаками сучасності, відвідають чорноморські військово-морські бази.

7 липня яхтсмени візьмуть участь у фесті «Купальські зорі», який відбудеться в місті Гола Пристань. Також планують влаштувати перегони з Очакова до Тендрівської коси.

Прохід дніпровських шлюзів для учасників регати – безкоштовний.

Крім ДніпроОДА, до організації регати «Козацький шлях» долучилися Дніпровський міський крейсерський яхт-клуб, Січеславське крайове козацтво та обласна федерація вітрильного спорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...