App Store Google Play

Цьогоріч у регаті «Козацький шлях» візьме участь майже сотня яхтсменів з різних областей

31.05.2018 15:00
Цьогоріч у регаті «Козацький шлях» візьме участь майже сотня яхтсменів з різних областей

Майже 25 яхт візьмуть участь у відкритій крейсерській регаті «Козацький шлях»-2018. На старт у Дніпрі вийдуть вітрильники із Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей. У передчутті перегонів близько сотні яхтсменів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Регату «Козацький шлях» влаштовуємо з 2016 року. До неї мають змогу долучитися яхтсмени з різних куточків України. Цьогоріч вона збере майже 25 вітрильників, які подолають шлях від Дніпра до Очакова та повернуться назад. Подорож – до Дня Конституції та Дня флоту України», – розказав Валентин Резніченко.

Старт регати – 1 липня із Дніпра від Монастирського острова, фініш – 9 липня в Очакові. За цей час яхти пройдуть через Запоріжжя, Нікополь, Каховку та Херсон.

Вітрильники осилять майже півтисячі кілометрів по Дніпру, Дніпро-Бузькому лиману та Чорному морю.

У перегонах передбачено вісім етапів, на кожному з яких визначать переможців у залікових групах.

Учасники пройдуть історичними шляхами, вшанують пам’ять запорожців, зустрінуться з козаками сучасності, відвідають чорноморські військово-морські бази.

7 липня яхтсмени візьмуть участь у фесті «Купальські зорі», який відбудеться в місті Гола Пристань. Також планують влаштувати перегони з Очакова до Тендрівської коси.

Прохід дніпровських шлюзів для учасників регати – безкоштовний.

Крім ДніпроОДА, до організації регати «Козацький шлях» долучилися Дніпровський міський крейсерський яхт-клуб, Січеславське крайове козацтво та обласна федерація вітрильного спорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...