App Store Google Play

Перспектива зняття недоторканності й арешту Вілкула достатньо реальна - експерти

31.05.2018 09:40
Перспектива зняття недоторканності й арешту Вілкула достатньо реальна - експерти

Генеральна прокуратура України піднесла хороший урок народному депутату «Опозиційного блоку» Олександру Вілкулу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на видання "Закон і бізнес".

У статті видання наголошують, що Олександр Вілкул підтримавши рік тому збільшення бюджету відомства, в «подяку» отримав подання генпрокурора Юрія Луценка про надання ВР згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Зазначимо, 13 липня 2017 року Закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» (проект №6600) підтримали мінімально необхідна кількість народних депутатів - 226, серед яких був і голос (фактично вирішальний) пана Вілкула. Документом збільшувалися витрати, зокрема, «на вирішення нагальних проблемних питань оборони, громадського порядку і безпеки держави», в тому числі, Генеральної прокуратури.

Прикметно, що представник Оппоблоку і його дніпровська депутатська група проголосували як за основу, так і в цілому за зміни до Кримінального процесуального кодексу, запропоновані Президентом (проект №6232).

У той же час, ситуація, пов'язана зі зняттям недоторканності з Олександра Вілкула, на думку експертів, відрізняється від аналогічних процедур по нардепам від Опоблоку Михайла Добкіна і Вадима Новінського. Адже злочин, в якому його підозрюють, цілком обгрунтований, а перспектива взяття під варту - реальна. Джерела в судовій системі вважають, що відразу після зняття недоторканності Вілкул може бути заарештований.

Нагадаємо, за даними Генеральної прокуратури, Вілкул, перебуваючи на посаді голови Дніпропетровської ОДА, протягом 2011-2012 років видав розпорядження про зміну цільового призначення земельних ділянок площею 21 га нібито з земель запасу сільськогосподарського призначення (пасовища), а насправді з земель колективної власності пайовиків двох сільськогосподарських підприємств Нікопольського району. Також його звинувачують в тому, що він видав розпорядження про зміну цільового використання 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 га, які перебували у власності товариства з обмеженою діяльністю «Арт Ленд», із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...