App Store Google Play

Московські церковники вже хочуть українську автокефалію?

31.05.2018 10:00
Московські церковники вже хочуть українську автокефалію?

Сьогодні, 30 травня, біля Свято-Троїцького Кафедрального собору московського патріархату невідомі розповсюджували газети з інформацією, що митрополит Онуфрій підтримує ідею створення в Україні єдиної помісної церкви. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Інформацію про підтримку автокефалії Української Церкви опубліковано у спецвипуску щотижневої газети «Мир». В цитаті Онуфрія зазначається, що ще в 1992 році на Ар...хієрейському соборі в Харкові, він разом з іншими архієреями, підписав звернення до Президента України, де йдеться про те, що священики і далі будуть відстоювати повну незалежність та самостійність Української Православної Церкви.

«Тому треба не тільки берегти те, що ми зараз маємо, а продовжувати створення Єдиної помісної православної церкви в Україні, так ми зможемо об’єднати усіх православних християн в Україні», - говорить Онуфрій.

Зазначимо, що така інформація суперечить попередньої позиції митрополита. Раніше він виступав проти автокефалії та заявляв, що таке рішення є необдуманим та зашкодить церкві московського патріархату.

Окрім того, ще тиждень тому у Дніпрі поблизу будівлі обласної ради так звані «віряни московського патріархату», молилися і агітували проти автокефалії, заявляючи ЗМІ що в Дніпрі "народ" не підтримує створення помісної української церкви. На своїх плакатах "віряни" розмістили образливі повідомлення та заклики протистояти "антихристам".

Тож задля чого московська церква перевзулася у повітрі та нібито підтримує автокефалію? Чи не планує таким чином УПЦ МП зайняти місце в Україні єдиної помісної церкви?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...