App Store Google Play

Московські церковники вже хочуть українську автокефалію?

31.05.2018 10:00
Московські церковники вже хочуть українську автокефалію?

Сьогодні, 30 травня, біля Свято-Троїцького Кафедрального собору московського патріархату невідомі розповсюджували газети з інформацією, що митрополит Онуфрій підтримує ідею створення в Україні єдиної помісної церкви. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Інформацію про підтримку автокефалії Української Церкви опубліковано у спецвипуску щотижневої газети «Мир». В цитаті Онуфрія зазначається, що ще в 1992 році на Ар...хієрейському соборі в Харкові, він разом з іншими архієреями, підписав звернення до Президента України, де йдеться про те, що священики і далі будуть відстоювати повну незалежність та самостійність Української Православної Церкви.

«Тому треба не тільки берегти те, що ми зараз маємо, а продовжувати створення Єдиної помісної православної церкви в Україні, так ми зможемо об’єднати усіх православних християн в Україні», - говорить Онуфрій.

Зазначимо, що така інформація суперечить попередньої позиції митрополита. Раніше він виступав проти автокефалії та заявляв, що таке рішення є необдуманим та зашкодить церкві московського патріархату.

Окрім того, ще тиждень тому у Дніпрі поблизу будівлі обласної ради так звані «віряни московського патріархату», молилися і агітували проти автокефалії, заявляючи ЗМІ що в Дніпрі "народ" не підтримує створення помісної української церкви. На своїх плакатах "віряни" розмістили образливі повідомлення та заклики протистояти "антихристам".

Тож задля чого московська церква перевзулася у повітрі та нібито підтримує автокефалію? Чи не планує таким чином УПЦ МП зайняти місце в Україні єдиної помісної церкви?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...