App Store Google Play

Московські церковники вже хочуть українську автокефалію?

31.05.2018 10:00
Московські церковники вже хочуть українську автокефалію?

Сьогодні, 30 травня, біля Свято-Троїцького Кафедрального собору московського патріархату невідомі розповсюджували газети з інформацією, що митрополит Онуфрій підтримує ідею створення в Україні єдиної помісної церкви. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Інформацію про підтримку автокефалії Української Церкви опубліковано у спецвипуску щотижневої газети «Мир». В цитаті Онуфрія зазначається, що ще в 1992 році на Ар...хієрейському соборі в Харкові, він разом з іншими архієреями, підписав звернення до Президента України, де йдеться про те, що священики і далі будуть відстоювати повну незалежність та самостійність Української Православної Церкви.

«Тому треба не тільки берегти те, що ми зараз маємо, а продовжувати створення Єдиної помісної православної церкви в Україні, так ми зможемо об’єднати усіх православних християн в Україні», - говорить Онуфрій.

Зазначимо, що така інформація суперечить попередньої позиції митрополита. Раніше він виступав проти автокефалії та заявляв, що таке рішення є необдуманим та зашкодить церкві московського патріархату.

Окрім того, ще тиждень тому у Дніпрі поблизу будівлі обласної ради так звані «віряни московського патріархату», молилися і агітували проти автокефалії, заявляючи ЗМІ що в Дніпрі "народ" не підтримує створення помісної української церкви. На своїх плакатах "віряни" розмістили образливі повідомлення та заклики протистояти "антихристам".

Тож задля чого московська церква перевзулася у повітрі та нібито підтримує автокефалію? Чи не планує таким чином УПЦ МП зайняти місце в Україні єдиної помісної церкви?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...