App Store Google Play

Волейбол сидячи: дніпрян запрошують на дитячий спортивний турнір

29.05.2018 13:20
Волейбол сидячи: дніпрян запрошують на дитячий спортивний турнір

Дня захисту дітей дніпрян запрошують на дитячий турнір з волейболу сидячи. Програму заходу повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів турніру.

«Ми проводили схожий турнір у вересні 2017 року, тоді він був направлений на молодих спортсменів. Зараз ми виходимо на інший рівень, адже разом з благодійним фондом «Допомагаємо» організовуємо захід для дітлахів з інвалідністю до Дня захисту дітей. Ці діти потребують особливого захисту. Завдання волейболу сидячи – показати інклюзивність осіб з інвалідністю з особами без травми», - розповів представник ГО «Рівні возможности» Олексій Харламов.

Зі слів фахівців, часто людині без травми важче досягти високих результатів гри, аніж особам з ураженнями опорно-рухового апарату. Особливість такого виду спорту в тому, що він дозволяє здоровим людям сідати на майданчик та грати без будь-яких переваг.

«Я закликаю усіх батьків не боятися записувати діток з інвалідністю в спортивні секції, різновидів яких багато в Дніпрі та області», - додав Олексій Харламов.

Керівник Дніпровського відділення Армії Порятунку Олег Самойленко розповів, що програма турніру передбачає спектр інтерактивних заходів для дітей, серед яких: настільні ігри, яскравий аквагрим, танці на пісочному пляжі, пляжний футбол та майстер-клас з акторської майстерності на свіжому повітрі.

«Захід пропагує рівність, тому кожен з бажаючих знайде для себе цікаві заняття. Ми запросили лікарняних клоунів, а також залучили партнерів, які підготують подарунки для учасників. Крім того, будуть збиратися пожертвування на проекти БФ «Допомагаємо», - зазначила PR-менеджер БФ «Допомагаємо» Ольга Ярошенко.

Турнір відбудеться другого червня на Монастирському острові Дніпра з 10:00 до 19:00. Організатори запрошують всіх рідних прийти та підтримати діток з інвалідністю.

Нагадаємо, що минулого року на Монастирському острові в Дніпрі відбувся перший Всеукраїнський турнір з волейболу сидячи. Незважаючи на негоду, до Дніпра з'їхались спортсмени з різних куточків України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...