App Store Google Play

Волейбол сидячи: дніпрян запрошують на дитячий спортивний турнір

29.05.2018 13:20
Волейбол сидячи: дніпрян запрошують на дитячий спортивний турнір

Дня захисту дітей дніпрян запрошують на дитячий турнір з волейболу сидячи. Програму заходу повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів турніру.

«Ми проводили схожий турнір у вересні 2017 року, тоді він був направлений на молодих спортсменів. Зараз ми виходимо на інший рівень, адже разом з благодійним фондом «Допомагаємо» організовуємо захід для дітлахів з інвалідністю до Дня захисту дітей. Ці діти потребують особливого захисту. Завдання волейболу сидячи – показати інклюзивність осіб з інвалідністю з особами без травми», - розповів представник ГО «Рівні возможности» Олексій Харламов.

Зі слів фахівців, часто людині без травми важче досягти високих результатів гри, аніж особам з ураженнями опорно-рухового апарату. Особливість такого виду спорту в тому, що він дозволяє здоровим людям сідати на майданчик та грати без будь-яких переваг.

«Я закликаю усіх батьків не боятися записувати діток з інвалідністю в спортивні секції, різновидів яких багато в Дніпрі та області», - додав Олексій Харламов.

Керівник Дніпровського відділення Армії Порятунку Олег Самойленко розповів, що програма турніру передбачає спектр інтерактивних заходів для дітей, серед яких: настільні ігри, яскравий аквагрим, танці на пісочному пляжі, пляжний футбол та майстер-клас з акторської майстерності на свіжому повітрі.

«Захід пропагує рівність, тому кожен з бажаючих знайде для себе цікаві заняття. Ми запросили лікарняних клоунів, а також залучили партнерів, які підготують подарунки для учасників. Крім того, будуть збиратися пожертвування на проекти БФ «Допомагаємо», - зазначила PR-менеджер БФ «Допомагаємо» Ольга Ярошенко.

Турнір відбудеться другого червня на Монастирському острові Дніпра з 10:00 до 19:00. Організатори запрошують всіх рідних прийти та підтримати діток з інвалідністю.

Нагадаємо, що минулого року на Монастирському острові в Дніпрі відбувся перший Всеукраїнський турнір з волейболу сидячи. Незважаючи на негоду, до Дніпра з'їхались спортсмени з різних куточків України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...