App Store Google Play

У Дніпрі стартує набір до Школи молодого політика: участь безкоштовна

29.05.2018 15:40
У Дніпрі стартує набір до Школи молодого політика: участь безкоштовна

Незабаром у Дніпрі стартує набір до Школи молодого політика. Головна мета школи - підготувати молодь до активної політичної діяльності та надихнути їх розвивати власні міста, села та райони. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу облради Дніпра.

Учасники матимуть можливість отримати нові знання у сфері політики, демократії, місцевого самоврядування, опанувати мистецтво публічних виступів, навчитися орієнтуватися в сучасних політичних процесах, розвинути свої лідерські якості та навчитися працювати у команді. 

Школа включатиме: практичні та теоретичні навчання від кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку. Відомі блогери, політологи читатимуть лекції та поділяться власним досвідом. Тематика різноманітна: іміджелогія, вибори та виборча компанія, політична система України та світу, конкурентна боротьба, робота зі ЗМІ та багато інших питань. 

«Наша держава йде шляхом змін. Це складно, і є багато тих, хто проти, тому що все нове викликає острах. Проте, вам вирішувати, як завтра жити! Ми живемо в еру молодих політиків, які хочуть змінювати цей світ цивілізованими, ненасильницькими методами. Знаю, що у нас дуже багато небайдужих справедливих молодих людей, які хочуть бути освіченими та політично грамотними. Якщо ми разом докладемо зусиль, ми зможемо допомогти країні пройти шляхом цих змін», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Він також додав, що разом з учнями послухає деякі виступи та прокоментує їх. 

До навчання в «Школу молодого політика» запрошуються всі активні мешканці Дніпропетровщини віком від 20 до 35 років. Навчання триватиме три дні – з 21 по 23 червня, з 10:00 до 18:00. Бажаючі змінити свою країну на краще та стати учнем Школи мають заповнити анкету на сайті Дніпропетровської обласної ради або за посиланням.

Всього є 100 вакантних місць для молоді Дніпропетровщини. Заняття безкоштовні. Жителям інших міст надається гуртожиток. Школа молодого політика – проект, ініційований головою обласної ради Глібом Пригуновим, підтриманий депутатським корпусом та втілюється Молодіжним центром Дніпропетровщини Osvitorium Молодіжний Центр "Освіторіум".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...