App Store Google Play

У Дніпрі стартує набір до Школи молодого політика: участь безкоштовна

29.05.2018 15:40
У Дніпрі стартує набір до Школи молодого політика: участь безкоштовна

Незабаром у Дніпрі стартує набір до Школи молодого політика. Головна мета школи - підготувати молодь до активної політичної діяльності та надихнути їх розвивати власні міста, села та райони. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу облради Дніпра.

Учасники матимуть можливість отримати нові знання у сфері політики, демократії, місцевого самоврядування, опанувати мистецтво публічних виступів, навчитися орієнтуватися в сучасних політичних процесах, розвинути свої лідерські якості та навчитися працювати у команді. 

Школа включатиме: практичні та теоретичні навчання від кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку. Відомі блогери, політологи читатимуть лекції та поділяться власним досвідом. Тематика різноманітна: іміджелогія, вибори та виборча компанія, політична система України та світу, конкурентна боротьба, робота зі ЗМІ та багато інших питань. 

«Наша держава йде шляхом змін. Це складно, і є багато тих, хто проти, тому що все нове викликає острах. Проте, вам вирішувати, як завтра жити! Ми живемо в еру молодих політиків, які хочуть змінювати цей світ цивілізованими, ненасильницькими методами. Знаю, що у нас дуже багато небайдужих справедливих молодих людей, які хочуть бути освіченими та політично грамотними. Якщо ми разом докладемо зусиль, ми зможемо допомогти країні пройти шляхом цих змін», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Він також додав, що разом з учнями послухає деякі виступи та прокоментує їх. 

До навчання в «Школу молодого політика» запрошуються всі активні мешканці Дніпропетровщини віком від 20 до 35 років. Навчання триватиме три дні – з 21 по 23 червня, з 10:00 до 18:00. Бажаючі змінити свою країну на краще та стати учнем Школи мають заповнити анкету на сайті Дніпропетровської обласної ради або за посиланням.

Всього є 100 вакантних місць для молоді Дніпропетровщини. Заняття безкоштовні. Жителям інших міст надається гуртожиток. Школа молодого політика – проект, ініційований головою обласної ради Глібом Пригуновим, підтриманий депутатським корпусом та втілюється Молодіжним центром Дніпропетровщини Osvitorium Молодіжний Центр "Освіторіум".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...