App Store Google Play

Спеціальні гойдалки та сонцезахисні павільйони: які особливості першого інклюзивного парку Дніпра

29.05.2018 16:20
Спеціальні гойдалки та сонцезахисні павільйони: які особливості першого інклюзивного парку Дніпра

У Дніпрі продовжується будівництво першого майданчика, в якому буде зручного всім дітлахам. Тут діти з особливими потребами зможуть проводити дозвілля разом зі своїми однолітками. Про особливості зведення повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів ініціаторів проекту.

Зі слів Юрія Голіка, для розробки першого в Україні інклюзивного парку були використані найкращі ідеї американських виробників та європейський досвід.

Так, у парку розміщуватимуться спеціальні гойдалки для дітей на інвалідних візочках, будуть створені сонцезахисні павільйони для гойдання, спеціальні пандуси, інтерактивні розвиваючі ігри. Крім того, після відкриття волонтери навчатимуть дітей користуватися усіма елементами.  

«Дітям з особливими потребами необхідно займатись на спеціальних тренажерах та розвивальних майданчиках. Такого немає в інших парках. Крім того, у новому комплексі буде зручно гуляти здоровим дітлахам. Суть інклюзії в тому, що всі діти мають соціалізуватися та спілкуватися разом. Таким чином, діти з інвалідністю не будуть відчувати себе покинутими», - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Для створення унікального інклюзивного парку з обласного бюджету виділили близько 20 мільйонів гривень. Вже в червні парк буде відритий для усієї малечі.

«У парку не буде сходів та інших перепон, навколо кожного об’єкту можна вільно проїжджати. Ми враховуємо, що деякі відвідувачі будуть на візках, або не зможуть вільно рухатися, або ж матимуть дефекти зору. Тому простір має відповідати їхнім потребам», - пояснив архітектор-проектувальник Сергій Гербін.

Прикметно, що спеціальної охорони для парку не передбачається, однак для нагляду працюватиме система відеоспостереження.

Раніше повідомлялося, що даний проект буде реалізований в рамках Соціальної Програми Марини Порошенко - парк для дітей з особливими потребами.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...