App Store Google Play

Спеціальні гойдалки та сонцезахисні павільйони: які особливості першого інклюзивного парку Дніпра

29.05.2018 16:20
Спеціальні гойдалки та сонцезахисні павільйони: які особливості першого інклюзивного парку Дніпра

У Дніпрі продовжується будівництво першого майданчика, в якому буде зручного всім дітлахам. Тут діти з особливими потребами зможуть проводити дозвілля разом зі своїми однолітками. Про особливості зведення повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів ініціаторів проекту.

Зі слів Юрія Голіка, для розробки першого в Україні інклюзивного парку були використані найкращі ідеї американських виробників та європейський досвід.

Так, у парку розміщуватимуться спеціальні гойдалки для дітей на інвалідних візочках, будуть створені сонцезахисні павільйони для гойдання, спеціальні пандуси, інтерактивні розвиваючі ігри. Крім того, після відкриття волонтери навчатимуть дітей користуватися усіма елементами.  

«Дітям з особливими потребами необхідно займатись на спеціальних тренажерах та розвивальних майданчиках. Такого немає в інших парках. Крім того, у новому комплексі буде зручно гуляти здоровим дітлахам. Суть інклюзії в тому, що всі діти мають соціалізуватися та спілкуватися разом. Таким чином, діти з інвалідністю не будуть відчувати себе покинутими», - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Для створення унікального інклюзивного парку з обласного бюджету виділили близько 20 мільйонів гривень. Вже в червні парк буде відритий для усієї малечі.

«У парку не буде сходів та інших перепон, навколо кожного об’єкту можна вільно проїжджати. Ми враховуємо, що деякі відвідувачі будуть на візках, або не зможуть вільно рухатися, або ж матимуть дефекти зору. Тому простір має відповідати їхнім потребам», - пояснив архітектор-проектувальник Сергій Гербін.

Прикметно, що спеціальної охорони для парку не передбачається, однак для нагляду працюватиме система відеоспостереження.

Раніше повідомлялося, що даний проект буде реалізований в рамках Соціальної Програми Марини Порошенко - парк для дітей з особливими потребами.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...