App Store Google Play

Навчання на безкоштовних IT-курсах розпочали ще три групи АТОвців

29.05.2018 14:40
Навчання на безкоштовних IT-курсах розпочали ще три групи АТОвців

Демобілізовані воїни АТО здобувають нові навички. Ще тридцять бійців опановуватимуть офісне програмування та веб-дизайн. Всі заняття – безкоштовні. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Маємо допомагати нашим захисникам повернутися до мирного життя. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині організовуємо для АТОвців різні майстер-класи, тренінги та безкоштовні навчальні курси. Пріоритетні напрямки – енергоменеджмент, англійська та IT. Учасники АТО здобувають корисні навички, знаходять нові захоплення та роботу, – розповів Валентин Резніченко. – Заняття з IT проходять в Дніпрі та Кривому Розі, незабаром стартують у Нікополі». 

У Дніпрі заняття на IT-курсах розпочали ще три групи АТОвців. У кожній – по десять слухачів.

«Ми розподілили хлопців за рівнем знань. Початківці вивчатимуть програми Microsoft Office. Дві більш підготовлені групи – веб-дизайн та офісне програмування. Ці напрямки актуальні та цікаві», – зазначила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Навчання – у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка». Всього – сто годин теорії та практики протягом трьох місяців. Заняття – два рази на тиждень.

«Я викладаю в групі веб-дизайну, у якій вивчатимемо побудову веб-сторінок та додатків. В результаті слухачі зможуть створювати власні комп’ютерні програми. Ці знання можна використовувати як в любительських цілях, так і в професійних, – сказав викладач Сергій Приходченко. – Після завершення курсу кожен учень групи отримає сертифікат молодшого розробника веб-сторінок. Зараз це достатньо затребувана спеціальність. Комп’ютерні компанії із задоволенням приймуть їх на роботу».

АТОвець Олексій Лях демобілізувався у 2015 році. Коли дізнався про безкоштовні заняття від ДніпроОДА – відразу записався.

«Я навчався на курсах англійської. Мені все сподобалось. Зараз зацікавився програмуванням. Можливо, це стане моїм хобі. Я пробую себе в різних напрямках. Такі курси – це можливість пізнати щось нове, поставити нові цілі перед собою», – сказав Олексій Лях. 

Вперше ДніпроОДА організувала IT-курси у вересні 2015 року. З того часу навчання пройшли понад 300 бійців АТО.

«Комп’ютерні технології зараз активно розвиваються. На ринку з’являється все більше і більше вакансій. Це – професії майбутнього. Тому я прийшов на заняття», – розповів учасник АТО Дмитро Бородулін.

Новий набір на курси – вже у вересні. Всі довідки – в управлінні з питань учасників АТО ДніпроОДА. Телефон: 068 679 89 61.

Раніше повідомлялося, що більше 100 бійців АТО з Дніпропетровщини опановують англійську мову на курсах від ДніпроОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...