App Store Google Play

Мітингуєте - будете без дороги і світла: як Філатов помстився мешканцям Дніпра за відстоювання власних прав

29.05.2018 08:00
Мітингуєте - будете без дороги і світла: як Філатов помстився мешканцям Дніпра за відстоювання власних прав

Міський голова Борис Філатов у традиційній для себе манері відреагував на мирний мітинг дніпрян, які вимагали від міської влади відремонтувати одну із доріг на лівому березі, повідомляє Дніпроград.

Як написав Філатов на своїй сторінці у Facebook, у міськраді були заплановані ремонти кількох комунальних доріг в АНД районі, втім через звичайний мітинг мешканців, які вийшли із декількома плакатами із закликом пришвидшити роботу міської влади, він "прийняв політичне рішенн" та скасував ремонтні роботи. Аргументував це він тим, що акція носила начебто замовний характер. 

"Я прийняв політичне рішення зупинити ремонт вулиці Солончкової. Ви можете проклинати мене в інтернеті, скаржитися пресі, пікетувати міськвиконком і навіть на наступних виборах голосувати проти Філатова, але рівно в ту хвилину, коли ви перекриває вулицю і, особливо, якщо не пропускаєте "швидкі", то розмова з вами буде закінчено. Я не піддамся на шантаж і якщо, хтось думає, що він буде вибивати з мерії собі ремонти / дороги / труби / даху перекриттям вулиць, то він глибоко помиляється. Їздите тепер по ямах", - написав Борис Філатов.

Як бачимо, для міського голови, свободи, які прописані у Конституції України, є звичайними "маніпуляціями" і мешканці Дніпра не мають права вимагати від влади міста виконання її прямих обов'язків.

Окрім цього, Філатов пригрозив мітингарям за їхню позицію припинити освітлення їхньої вулиці.

"Можливо, в серпні я передумаю. Можливо. А може й ні. Все залежить від вашої поведінки. І не забудьте тепер сказати "спасибі" тим, хто організував ваш "протест" і "вирішив вам проблему". Дивіться, щоб тепер по вулиці світло не зникло", - додав городничий.

Як бачимо, риторика і дії міської влади набувають все більшого рівня нахабності, яка підкріплена відчуттям вседозволеності та безкарності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...