App Store Google Play

Мітингуєте - будете без дороги і світла: як Філатов помстився мешканцям Дніпра за відстоювання власних прав

29.05.2018 08:00
Мітингуєте - будете без дороги і світла: як Філатов помстився мешканцям Дніпра за відстоювання власних прав

Міський голова Борис Філатов у традиційній для себе манері відреагував на мирний мітинг дніпрян, які вимагали від міської влади відремонтувати одну із доріг на лівому березі, повідомляє Дніпроград.

Як написав Філатов на своїй сторінці у Facebook, у міськраді були заплановані ремонти кількох комунальних доріг в АНД районі, втім через звичайний мітинг мешканців, які вийшли із декількома плакатами із закликом пришвидшити роботу міської влади, він "прийняв політичне рішенн" та скасував ремонтні роботи. Аргументував це він тим, що акція носила начебто замовний характер. 

"Я прийняв політичне рішення зупинити ремонт вулиці Солончкової. Ви можете проклинати мене в інтернеті, скаржитися пресі, пікетувати міськвиконком і навіть на наступних виборах голосувати проти Філатова, але рівно в ту хвилину, коли ви перекриває вулицю і, особливо, якщо не пропускаєте "швидкі", то розмова з вами буде закінчено. Я не піддамся на шантаж і якщо, хтось думає, що він буде вибивати з мерії собі ремонти / дороги / труби / даху перекриттям вулиць, то він глибоко помиляється. Їздите тепер по ямах", - написав Борис Філатов.

Як бачимо, для міського голови, свободи, які прописані у Конституції України, є звичайними "маніпуляціями" і мешканці Дніпра не мають права вимагати від влади міста виконання її прямих обов'язків.

Окрім цього, Філатов пригрозив мітингарям за їхню позицію припинити освітлення їхньої вулиці.

"Можливо, в серпні я передумаю. Можливо. А може й ні. Все залежить від вашої поведінки. І не забудьте тепер сказати "спасибі" тим, хто організував ваш "протест" і "вирішив вам проблему". Дивіться, щоб тепер по вулиці світло не зникло", - додав городничий.

Як бачимо, риторика і дії міської влади набувають все більшого рівня нахабності, яка підкріплена відчуттям вседозволеності та безкарності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...