App Store Google Play

Філатов радить лінчувати мешканців Таромського, які хочуть нормального транспортного сполучення

29.05.2018 12:20
Філатов радить лінчувати мешканців Таромського, які хочуть нормального транспортного сполучення

Очільник Дніпра Борис Філатов пригрозив жителям Таромського скасуванням маршруток, якщо ті перекриють залізницю в знак протесту проблемам транспорту. Про це міський голова заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Філатова обурило те, що мешканці Таромського, які хочуть нормального та систематичного транспортного сполучення і аби хоч якось привернути увагу до чиновників, планують вийти на пікет. На думку Філатова мітинг є звичайними "маніпуляціями", а не відчайдушним кроком містян, а мешканці Дніпра не мають права вимагати від влади міста виконання її прямих обов'язків.

"Жителі хотіли залізницю перекривати. Тому що до них маршрутки ходять погано. Розумієте? Вони хотіли залізницю перекривати через те, що маршрутки погано ходять! Розумієте? Перекрити державну залізницю, бо в найвіддаленіше селище просто не хочуть їздити приватні перевізники, яким невигідно возити пасажирів по 7 гривень за 30 кілометрів. А більше громадяни платити не хочуть. Тому вирішили перекрити залізницю", - обурюється Філатов.

Очільник міста також наголосив, що міська влада незабаром вирішить питання проблемної інфраструктури, зокрема підвищить плату за проїзд.

"Прийнято рішення через 3 тижні пустити 90-й маршрут в експрес-режимі по 7 гривень, а також додати рухомий склад по 10 гривень", - повідомив мер.

Зазначимо, що риторика і дії міської влади набувають все більшого рівня нахабності, яка підкріплена відчуттям вседозволеності та безкарності. Окрім того, Філатов навіть вирішив порівняти себе із Богом. 

"Якщо Бог, виконуючи одночасно побажання всіх, хто молився, натисне кнопку" Enter ", то в світі відразу настане хаос", - наводить цитату Філатов. 

Нагадаємо, 29 травня  через звичайний мітинг мешканців, які вийшли із декількома плакатами із закликом пришвидшити роботу міської влади, Філатов "прийняв політичне рішення" та скасував ремонтні роботи. Аргументував це він тим, що акція носила начебто замовний характер. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...