App Store Google Play

Філатов радить лінчувати мешканців Таромського, які хочуть нормального транспортного сполучення

29.05.2018 12:20
Філатов радить лінчувати мешканців Таромського, які хочуть нормального транспортного сполучення

Очільник Дніпра Борис Філатов пригрозив жителям Таромського скасуванням маршруток, якщо ті перекриють залізницю в знак протесту проблемам транспорту. Про це міський голова заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Філатова обурило те, що мешканці Таромського, які хочуть нормального та систематичного транспортного сполучення і аби хоч якось привернути увагу до чиновників, планують вийти на пікет. На думку Філатова мітинг є звичайними "маніпуляціями", а не відчайдушним кроком містян, а мешканці Дніпра не мають права вимагати від влади міста виконання її прямих обов'язків.

"Жителі хотіли залізницю перекривати. Тому що до них маршрутки ходять погано. Розумієте? Вони хотіли залізницю перекривати через те, що маршрутки погано ходять! Розумієте? Перекрити державну залізницю, бо в найвіддаленіше селище просто не хочуть їздити приватні перевізники, яким невигідно возити пасажирів по 7 гривень за 30 кілометрів. А більше громадяни платити не хочуть. Тому вирішили перекрити залізницю", - обурюється Філатов.

Очільник міста також наголосив, що міська влада незабаром вирішить питання проблемної інфраструктури, зокрема підвищить плату за проїзд.

"Прийнято рішення через 3 тижні пустити 90-й маршрут в експрес-режимі по 7 гривень, а також додати рухомий склад по 10 гривень", - повідомив мер.

Зазначимо, що риторика і дії міської влади набувають все більшого рівня нахабності, яка підкріплена відчуттям вседозволеності та безкарності. Окрім того, Філатов навіть вирішив порівняти себе із Богом. 

"Якщо Бог, виконуючи одночасно побажання всіх, хто молився, натисне кнопку" Enter ", то в світі відразу настане хаос", - наводить цитату Філатов. 

Нагадаємо, 29 травня  через звичайний мітинг мешканців, які вийшли із декількома плакатами із закликом пришвидшити роботу міської влади, Філатов "прийняв політичне рішення" та скасував ремонтні роботи. Аргументував це він тим, що акція носила начебто замовний характер. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...