App Store Google Play

Дніпровським держслужбовцям й активістам розповіли про особливості е-демократії

29.05.2018 16:00
Дніпровським держслужбовцям й активістам розповіли про особливості е-демократії

Сьогодні, 29 травня, під час тренінгу публічним службовцям, активістам та журналістам Січеславської області розповіли особливості електронної демократії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – хабу «Медіа-Простір».

В рамках програми EGAP у Дніпрі відбувся тренінг для органів місцевого самоврядування та представників громадських організацій на тему е-демократії та е-врядування. До заходу долучились фахівці ДніпроОДА та облради.

Так, учасникам тренінгу розповіли про завдання та результати програми EGAP в Січеславській області. До того ж, держслужбовцям пояснили особливості функціонування системи електронної демократії в умовах сучасних інформаційних та кібернетичних загроз.

Також одна з тем обговорення стосувалась доступу до публічної інформації у формі відкритих даних. В іншому навчальному блоці презентували інструменти електронного урядування та демократії для запобігання корупції.

Наприкінці всі присутні змогли дізнатися про основні напрями розвитку електронної демократії на регіональному та місцевому рівнях.

Нагадаємо, що у Дніпрі функціонує сайт відкритих даних, який містить інформацію про різні сфери життя міста: фінанси, медицину, будівництво тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...