App Store Google Play

Дніпровським держслужбовцям й активістам розповіли про особливості е-демократії

29.05.2018 16:00
Дніпровським держслужбовцям й активістам розповіли про особливості е-демократії

Сьогодні, 29 травня, під час тренінгу публічним службовцям, активістам та журналістам Січеславської області розповіли особливості електронної демократії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – хабу «Медіа-Простір».

В рамках програми EGAP у Дніпрі відбувся тренінг для органів місцевого самоврядування та представників громадських організацій на тему е-демократії та е-врядування. До заходу долучились фахівці ДніпроОДА та облради.

Так, учасникам тренінгу розповіли про завдання та результати програми EGAP в Січеславській області. До того ж, держслужбовцям пояснили особливості функціонування системи електронної демократії в умовах сучасних інформаційних та кібернетичних загроз.

Також одна з тем обговорення стосувалась доступу до публічної інформації у формі відкритих даних. В іншому навчальному блоці презентували інструменти електронного урядування та демократії для запобігання корупції.

Наприкінці всі присутні змогли дізнатися про основні напрями розвитку електронної демократії на регіональному та місцевому рівнях.

Нагадаємо, що у Дніпрі функціонує сайт відкритих даних, який містить інформацію про різні сфери життя міста: фінанси, медицину, будівництво тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...