App Store Google Play

Дніпровським держслужбовцям й активістам розповіли про особливості е-демократії

29.05.2018 16:00
Дніпровським держслужбовцям й активістам розповіли про особливості е-демократії

Сьогодні, 29 травня, під час тренінгу публічним службовцям, активістам та журналістам Січеславської області розповіли особливості електронної демократії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – хабу «Медіа-Простір».

В рамках програми EGAP у Дніпрі відбувся тренінг для органів місцевого самоврядування та представників громадських організацій на тему е-демократії та е-врядування. До заходу долучились фахівці ДніпроОДА та облради.

Так, учасникам тренінгу розповіли про завдання та результати програми EGAP в Січеславській області. До того ж, держслужбовцям пояснили особливості функціонування системи електронної демократії в умовах сучасних інформаційних та кібернетичних загроз.

Також одна з тем обговорення стосувалась доступу до публічної інформації у формі відкритих даних. В іншому навчальному блоці презентували інструменти електронного урядування та демократії для запобігання корупції.

Наприкінці всі присутні змогли дізнатися про основні напрями розвитку електронної демократії на регіональному та місцевому рівнях.

Нагадаємо, що у Дніпрі функціонує сайт відкритих даних, який містить інформацію про різні сфери життя міста: фінанси, медицину, будівництво тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...