App Store Google Play

Денисенко офіційно заявив, що переходить в опозицію до Корбана і Філатова

29.05.2018 20:00
Денисенко офіційно заявив, що переходить в опозицію до Корбана і Філатова

Керманичі Дніпра, яких у 2015 році обрала національно-патріотична спільнота, провадять курс цинічно грабіжницького, антинародного та антиукраїнського характеру. Вчорашні патріоти за спиною патріотів об’єдналися з Вілкулом і намірилися переповзти на синьо-білий електорат і залишити пустелю у таборі проукраїнських сил. 

Про це заявив дніпровський народний депутат Андрій Денисенко, пояснюючи свою позицію щодо переходу в опозицію до колишніх  попутників патріотичних сил.

«Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі. Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі провести задекларовані реформи та продемонструвати так потрібний дніпрянам результат. І навіть не критикував сильно вголос незавершеність у місті декомунізації, відсутність підтримки української церкви, ватяні випади міського голови проти В‘ятровича, на захист 9 травня та російської мови», - написав Денисенко.

Певний час, говорить нардеп, він не коментував гучно розрекламованої «реконструкції» розритої та кинутої напризволяще набережної, не втручався в корупційні скандали довкола нового мосту, який перетворився у найдовший і найдорожчий ремонт століття, стримував негативні реакції на блошиний цирк із незаконними білбордами та газовими заправками, «боротьба» мерії з якими тільки збільшила їх число.

Адже надія жевріла, бо перші рік-півтора роботи міська влада дійсно старалася і це було на користь місту. 

Крім того, адекватні патріотично-налаштовані дніпряни очікували, що повернення з-за кордону Геннадія Корбана нарешті виправить ситуацію і той «закодує» свого молодшого партнера.

«А ще я завжди залишаю людям не один шанс, завжди виходжу з права людини усвідомити й виправити свою помилку», - наголосив Денисенко і додав, що через усвідомлення відповідальності за збереження Дніпра як українського форпосту, доволі тривалий час протидіяв Філатову непублічно, через умовляння, впливи, владу, олігархів.

Утім, говорить нардеп, влада розцінила таке мовчання патріотів як індульгенцію на сваволю. І вже сьогодні  верхівка Дніпра одуріла від влади й грошей та остаточно скинула маски, фактично грабуючи місто і повертаючи його в дев'яності роки минулого століття. 

Останньою краплею, після якої увірвався терпець,  Андрій Денисенко назвав так звану «оптимізацію» освіти, культури та медицини Дніпра, а попросту - масове скорочення штатів, фінансування загальноосвітніх, музичних, художніх шкіл, дитячих садків, бібліотек, стоматологічних поліклінік.

«Під усе це я точно не підписувався», - наголосив нардеп і заявив, що віднині боротиметься з проявами реваншу у Дніпрі старої бандитсько-олігархічної системи.

Передусім, він пообіцяв зосередити свої сили недопущенні руйнівної «оптимізації» освіти і культури. А в найближчому майбутньому – на відстороненні Корбана й Філатова від влади і ліквідації політичного впливу цієї паразитарної групи.

«Буде непросто. Адже це шлях боротьби. Як і весь складний і болісний процес становлення УСДД та відродження України в самому її серці - у Дніпр!, - підкреслив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...