App Store Google Play

У Покрові капітально ремонтують чотири вулиці

25.05.2018 12:20
У Покрові капітально ремонтують чотири вулиці

У Покрові ДніпроОДА оновлює комунальні дороги. Два провулки вже із новим покриттям. Загалом цьогоріч обласним коштом капітально відремонтують чотири вулиці. Зроблять і зручні тротуари – їх облаштують сучасною плиткою. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлення інфраструктури у населених пунктах області – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. У планах обладміністрації на цей рік – укласти нове асфальтове покриття на близько 130 комунальних дорогах. У Покрові вже приводимо до ладу дві вулиці і стільки ж провулків», – зазначив Валентин Резніченко.

Провулки Павлова та Алтайський знаходяться на околиці Покрова. Дорогам – понад півстоліття. Покриття вже давно потребувало ремонту.

«Такі вибоїни були всюди! Як фура проїде, то аж хата деренчить. А як сніг потане та в дощ – взагалі був жах. Будинки у сусідів затоплювало, навіть стіни у декого падали», – поділилася жителька Алтайського Валентина Воробйова.

Нарешті мешканці провулків дочекалися нового асфальтового покриття. Зараз підрядники ремонтують під’їзди до оновлених доріг, роблять бордюри. Згодом нанесуть і розмітку.

 Водій Микола Кудибін щодня проїздить провулком Павлова на роботу.

«Такою дорогою рухатися саме задоволення. Тепер тут ані брил, ані гачків. Раніше як їдеш – хіба що колеса не відлітають. Нині – приємно подивитися», – розповів він.

Вулиця Григорія Тикви – у старій частині Покрова. Дорога дуже жвава, нею їздять багато автівок та міських автобусів. Там роботи тільки-но стартували. Ремонтники розпочали з облаштування пішохідного тротуару сучасною плиткою.

На вулиці розташовані підприємства, міська поліція, соціальна служба та дитяча спортшкола.

«Як зроблять новий тротуар, нашим вихованцям зручно буде діставатися на тренування, – сказала тренер дитячої спортивної школи Покрова Наталія Токмай. – Помітно, що останнім часом місту приділяють багато уваги. Оновлюють дороги, парки. Дуже вдячні за це».

Капітально відремонтують і вулицю Горького.

«Приємно, що сучасний європейський вигляд матимуть і вулиці у центрі міста, і на околицях. Впевнені, що такі починання обласної влади зроблять життя мешканців Покрова більш якісним», – зазначила заступник міського голови Покрова Наталія Бондаренко.

Цьогоріч на капітальний ремонт комунальних доріг із обласного бюджету виділяють рекордну суму – близько мільярда гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...