App Store Google Play

Міській владі Дніпра не дозволили руйнувати бібліотечну мережу міста

25.05.2018 10:20
Міській владі Дніпра не дозволили руйнувати бібліотечну мережу міста

Міністерство культури України не погодило об’єднання Дніпровської Централізованої системи бібліотек для дітей та Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек для дорослих. Ініціатором реорганізації виступила Дніпровська міська рада для того, щоб виключити обидві бібліотеки з базової мережі культурних закладів Дніпра.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на лист Міністерства культури до Дніпровського комунального закладу культури Централізованої системи бібліотек для дітей.

Як зазначається, Міністерство культури України разом з Центральним комітетом Професійної спілки працівників культури України не дозволили реорганізацію вищезазначених бібліотек.

«Реорганізація за ініціативи Дніпропетровської міськради неминуче призведе до руйнації бібліотечної мережі, а отже до погіршення доступу населення, особливо дітей, до бібліотечно-інформаційних послуг та їх якість. Крім того, такі спроби включають загрози, які посилюються сучасними умовами інформаційного протистояння», - йдеться у листі.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра намагається відібрати приміщення обласного комунального ВНЗ Дніпропетровського театрально-художнього коледжу.

Раніше повідомлялося, що "підопічні" Філатова вирішили вигнати на вулицю працівників первинних стоматологічних поліклінік. Так, Дніпровська міськрада відмовляється продовжити терміни оренди приміщень комунальних стоматологічних поліклінік міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...