App Store Google Play

Міській владі Дніпра не дозволили руйнувати бібліотечну мережу міста

25.05.2018 10:20
Міській владі Дніпра не дозволили руйнувати бібліотечну мережу міста

Міністерство культури України не погодило об’єднання Дніпровської Централізованої системи бібліотек для дітей та Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек для дорослих. Ініціатором реорганізації виступила Дніпровська міська рада для того, щоб виключити обидві бібліотеки з базової мережі культурних закладів Дніпра.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на лист Міністерства культури до Дніпровського комунального закладу культури Централізованої системи бібліотек для дітей.

Як зазначається, Міністерство культури України разом з Центральним комітетом Професійної спілки працівників культури України не дозволили реорганізацію вищезазначених бібліотек.

«Реорганізація за ініціативи Дніпропетровської міськради неминуче призведе до руйнації бібліотечної мережі, а отже до погіршення доступу населення, особливо дітей, до бібліотечно-інформаційних послуг та їх якість. Крім того, такі спроби включають загрози, які посилюються сучасними умовами інформаційного протистояння», - йдеться у листі.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра намагається відібрати приміщення обласного комунального ВНЗ Дніпропетровського театрально-художнього коледжу.

Раніше повідомлялося, що "підопічні" Філатова вирішили вигнати на вулицю працівників первинних стоматологічних поліклінік. Так, Дніпровська міськрада відмовляється продовжити терміни оренди приміщень комунальних стоматологічних поліклінік міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...