App Store Google Play

Міській владі Дніпра не дозволили руйнувати бібліотечну мережу міста

25.05.2018 10:20
Міській владі Дніпра не дозволили руйнувати бібліотечну мережу міста

Міністерство культури України не погодило об’єднання Дніпровської Централізованої системи бібліотек для дітей та Дніпровської Централізованої системи публічних бібліотек для дорослих. Ініціатором реорганізації виступила Дніпровська міська рада для того, щоб виключити обидві бібліотеки з базової мережі культурних закладів Дніпра.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на лист Міністерства культури до Дніпровського комунального закладу культури Централізованої системи бібліотек для дітей.

Як зазначається, Міністерство культури України разом з Центральним комітетом Професійної спілки працівників культури України не дозволили реорганізацію вищезазначених бібліотек.

«Реорганізація за ініціативи Дніпропетровської міськради неминуче призведе до руйнації бібліотечної мережі, а отже до погіршення доступу населення, особливо дітей, до бібліотечно-інформаційних послуг та їх якість. Крім того, такі спроби включають загрози, які посилюються сучасними умовами інформаційного протистояння», - йдеться у листі.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра намагається відібрати приміщення обласного комунального ВНЗ Дніпропетровського театрально-художнього коледжу.

Раніше повідомлялося, що "підопічні" Філатова вирішили вигнати на вулицю працівників первинних стоматологічних поліклінік. Так, Дніпровська міськрада відмовляється продовжити терміни оренди приміщень комунальних стоматологічних поліклінік міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...