App Store Google Play

Вавилон потрапив до списку найпожежонепезпечніших ТРЦ України

24.05.2018 12:20
Вавилон потрапив до списку найпожежонепезпечніших ТРЦ України

У результаті перевірки співробітниками Державної служби безпеки стану об'єктів масового перебування людей рятувальники подали до суду позови на призупинення діяльності 405 таких закладів. Cеред них - популярний дніпровський торговельно-розважальний центр "Вавилон". Про це заявив голова ДСНС Микола Чечоткін, виступаючи на засіданні уряду, повідомляє Дніпроград.

«За порушення до суду подано позови на закриття 405 об'єктів, із них ТРЦ - 155, що складає 7 % від перевірених об'єктів, лікарень - 30, тобто 6 % від перевірених об'єктів, дошкільних та шкільних закладів - 202 (2 %)”, - розповів Микола Чечоткін.

Загалом, за його словами, перевірку об'єктів масового перебування людей, а це торговельно-розважальні центри, шкільні й дошкільні дитячі закладі, лікарні зі стаціонарним лікуванням, уже пройшли 13 тисяч 360 об'єктів, що складає 41 % від запланованої кількості, а завершити перевірки планується на кінець червня.

«Серед поданих до суду матеріалів на призупинку об'єктів увага до питань безпеки практично не приділяється. Відтак у ТРЦ «Вавилон» у місті Дніпро шляхи евакуації не відповідають вимогам норм, а системи протипожежного захисту й оповіщення роками залишаються у непрацездатному стані», - розповів Чечоткін.

Голова ДСНС України підкреслив, що один з найгірших станів із виконанням приписів склався на об'єктах, розташованих у Дніпропетровській області - 55 %.

Нагадаємо,  27 квітня, в одному з найпопулярніших торгових центрів Дніпра ТРЦ «Appolo» рятувальники провели практичні тактико-спеціальні навчання з ліквідації можливої надзвичайної ситуації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...