App Store Google Play

Вавилон потрапив до списку найпожежонепезпечніших ТРЦ України

24.05.2018 12:20
Вавилон потрапив до списку найпожежонепезпечніших ТРЦ України

У результаті перевірки співробітниками Державної служби безпеки стану об'єктів масового перебування людей рятувальники подали до суду позови на призупинення діяльності 405 таких закладів. Cеред них - популярний дніпровський торговельно-розважальний центр "Вавилон". Про це заявив голова ДСНС Микола Чечоткін, виступаючи на засіданні уряду, повідомляє Дніпроград.

«За порушення до суду подано позови на закриття 405 об'єктів, із них ТРЦ - 155, що складає 7 % від перевірених об'єктів, лікарень - 30, тобто 6 % від перевірених об'єктів, дошкільних та шкільних закладів - 202 (2 %)”, - розповів Микола Чечоткін.

Загалом, за його словами, перевірку об'єктів масового перебування людей, а це торговельно-розважальні центри, шкільні й дошкільні дитячі закладі, лікарні зі стаціонарним лікуванням, уже пройшли 13 тисяч 360 об'єктів, що складає 41 % від запланованої кількості, а завершити перевірки планується на кінець червня.

«Серед поданих до суду матеріалів на призупинку об'єктів увага до питань безпеки практично не приділяється. Відтак у ТРЦ «Вавилон» у місті Дніпро шляхи евакуації не відповідають вимогам норм, а системи протипожежного захисту й оповіщення роками залишаються у непрацездатному стані», - розповів Чечоткін.

Голова ДСНС України підкреслив, що один з найгірших станів із виконанням приписів склався на об'єктах, розташованих у Дніпропетровській області - 55 %.

Нагадаємо,  27 квітня, в одному з найпопулярніших торгових центрів Дніпра ТРЦ «Appolo» рятувальники провели практичні тактико-спеціальні навчання з ліквідації можливої надзвичайної ситуації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...