App Store Google Play

У подвір'ї житлового будинку у Дніпрі будують магазини та базар - містяни б'ють на сполох

24.05.2018 11:40
У подвір'ї житлового будинку у Дніпрі будують магазини та базар - містяни б'ють на сполох

Громадська вбиральня прямо у дворі будинку, зруйнована комунікація, вирублені дерева та стихійне сміттєзвалище під вікнами. До редакції Дніпрограду звернулися мешканці Дніпра, які розповіли про незаконне будівництво ринку на території місцевої громади.

Вже близько року по вул. Калинова у Дніпрі йде будівництво ринку «Зразковий»: старі кіоски змінюють на нові магазини, роблять нові тротуари для зручного пересування людей, кладуть нове асфальтування та створюють внутрішню сучасну інфраструктуру. Проте останнім часом будівництво почало виходити за межі території ринку та розростатися на прибудинкові території найближчих будинків.

«Наприклад, біля будинку №80 на вул. Калинова тепер розташовується сміттєзвалище ринку, куди завозяться усі будівельні відходи, ящики, мішки з будсміттям та побутовими відходами. Фактично у цьому смітті живуть мешканці будинку, граються діти, ходять пішоходи», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, нещодавно почалося будівництво магазинів на прибудинковій території будинку №80.

«Перед вікнами, за два метри від одного з під’їздів йде будівництво. Вирубують зелені насадження, нищать прибудинкові комунікації. Адже багато магазинів побудовані на підземних теплотрасах, які щорічно ремонтувалися комунальниками. Тепер будівництво магазинів та і всього ринку на підземних теплотрасах може закінчитися плачевно для всього мікрорайону, оскільки загрожує поривом тепломереж в осінньо-зимовий період і неможливістю їх ремонту через наявність на землі капітальних будівель магазинів», - розповідають мешканці.

Звернення мешканців в офіційні районні та міські інстанції, дзвінки на гарячі лінії не дали ніякого результату.

«Фахівці» приїхали, сфотографували і обмежилися відпискою. А будівництво йде, ба більше, деякі магазини вже готують до відкриття. Які плани у будівельників далі - ніхто нікому не повідомляє. При розмовах ініціативної групи з будівельниками і адміністрацією достовірної та повної інформації нам не повідомляють. Можливо - вирубати всі дерева вздовж усього будинку? І забудувати зелений сквер магазинами уздовж всіх шести під'їздів?», - обурюються містяни.

14 травня 2018 року відбулися збори мешканців будинку №80 щодо незаконної забудови прибудинкової території ринку «Зразковий» і звалища відходів прямо перед вікнами будинку. На зборах була підписана колективна скарга особисто очільнику Дніпра Борису Філатову. Після цього адміністрація ринку частково ліквідувала сміттєзвалище, але не прибрала на свою територію сміттєві контейнери, біля яких триває накопичення відходів.

Крім того, незважаючи на відправлену скаргу, будівництво ринку під вікнами триває, на ділянці вже прокладені труби каналізації для нових магазинів та громадського туалету, який по суті буде розташований у подвір’ї містян.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...