App Store Google Play

У подвір'ї житлового будинку у Дніпрі будують магазини та базар - містяни б'ють на сполох

24.05.2018 11:40
У подвір'ї житлового будинку у Дніпрі будують магазини та базар - містяни б'ють на сполох

Громадська вбиральня прямо у дворі будинку, зруйнована комунікація, вирублені дерева та стихійне сміттєзвалище під вікнами. До редакції Дніпрограду звернулися мешканці Дніпра, які розповіли про незаконне будівництво ринку на території місцевої громади.

Вже близько року по вул. Калинова у Дніпрі йде будівництво ринку «Зразковий»: старі кіоски змінюють на нові магазини, роблять нові тротуари для зручного пересування людей, кладуть нове асфальтування та створюють внутрішню сучасну інфраструктуру. Проте останнім часом будівництво почало виходити за межі території ринку та розростатися на прибудинкові території найближчих будинків.

«Наприклад, біля будинку №80 на вул. Калинова тепер розташовується сміттєзвалище ринку, куди завозяться усі будівельні відходи, ящики, мішки з будсміттям та побутовими відходами. Фактично у цьому смітті живуть мешканці будинку, граються діти, ходять пішоходи», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, нещодавно почалося будівництво магазинів на прибудинковій території будинку №80.

«Перед вікнами, за два метри від одного з під’їздів йде будівництво. Вирубують зелені насадження, нищать прибудинкові комунікації. Адже багато магазинів побудовані на підземних теплотрасах, які щорічно ремонтувалися комунальниками. Тепер будівництво магазинів та і всього ринку на підземних теплотрасах може закінчитися плачевно для всього мікрорайону, оскільки загрожує поривом тепломереж в осінньо-зимовий період і неможливістю їх ремонту через наявність на землі капітальних будівель магазинів», - розповідають мешканці.

Звернення мешканців в офіційні районні та міські інстанції, дзвінки на гарячі лінії не дали ніякого результату.

«Фахівці» приїхали, сфотографували і обмежилися відпискою. А будівництво йде, ба більше, деякі магазини вже готують до відкриття. Які плани у будівельників далі - ніхто нікому не повідомляє. При розмовах ініціативної групи з будівельниками і адміністрацією достовірної та повної інформації нам не повідомляють. Можливо - вирубати всі дерева вздовж усього будинку? І забудувати зелений сквер магазинами уздовж всіх шести під'їздів?», - обурюються містяни.

14 травня 2018 року відбулися збори мешканців будинку №80 щодо незаконної забудови прибудинкової території ринку «Зразковий» і звалища відходів прямо перед вікнами будинку. На зборах була підписана колективна скарга особисто очільнику Дніпра Борису Філатову. Після цього адміністрація ринку частково ліквідувала сміттєзвалище, але не прибрала на свою територію сміттєві контейнери, біля яких триває накопичення відходів.

Крім того, незважаючи на відправлену скаргу, будівництво ринку під вікнами триває, на ділянці вже прокладені труби каналізації для нових магазинів та громадського туалету, який по суті буде розташований у подвір’ї містян.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...