App Store Google Play

Центр матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі матиме новий хірургічний корпус

24.05.2018 15:00
Центр матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі матиме новий хірургічний корпус

Центр матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі матиме новий хірургічний корпус. Нині роботи з його будівництва – на фініші. Як розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, після відкриття тут проводитимуть до 7 тисяч операцій на рік.

«Усе найкраще – дітям. Позиція, яку втілюємо у нас в області. Для підростаючого покоління – найсучасніші лікарні, садочки та школи. Прагнемо, щоб малі росли у комфортних умовах та звикали до євростандартів. На цьому наголошує і Президент України Петро Порошенко, – зазначив Валентин Резніченко. – Новий хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі відкриє перед фахівцями закладу нові можливості. Кількість операцій малюкам збільшиться у 3,5 рази – до 7 тисяч на рік».

Новий хірургічний корпус зводять «з нуля» на місці колишньої поліклініки. Вона – 1912 року. Останні два десятиліття будівля пустувала. Від неї залишилися самі руїни.

Нині будівельники вже звели нову «коробку». На цокольному поверсі нового хірургічного корпусу буде зал лікувальної фізкультури, басейн, масажні кабінети.

«Ми станемо єдиною в області лікарнею з басейном. У ньому плаватимуть мами із немовлятами. Для малих, які народилися, наприклад, з асфіксією, це вкрай необхідно», – поділився начмед Центру матері та дитини ім. Руднєва Олексій Власов.

Поверхом вище – приймальне відділення, травмпункт. Для зручності тут розмістять комп’ютерний томограф та рентген-кабінет.

«Що важливо – травмпункту у нас ніколи не було. Це буде нове відділення. Друге в області. До сьогодні таку допомогу надають лише у дитячій лікарні на Космічній», – зазначив Олексій Власов.

На третьому поверсі – реконструктивно-пластична хірургія.

«Це єдине в області відділення, де оперуватимуть новонароджених. Переважно, складні хірургічні втручання на внутрішніх органах», – зауважив Олексій Власов.

Наступний поверх – відділення голови та шиї. Вище – кардіохірургія.

«Відділення кардіохірургії також нове, його у нашому закладі не було. Для порятунку немовлят в закладі розмістять ангіограф, апарат штучного кровообігу», – додав лікар.

На останньому, шостому поверсі – операційний блок.

«Оперблок – за євростандартами. Покриття стін – спеціальне, антибактеріальне. Із ноу-хау, яким можемо похвалитися, система ламінарного потоку повітря. Вона забезпечує стерильність під час операцій», –  зазначив Олексій Власов.

На кожному поверсі – одномісні та двомісні палати. Вони – для малюків та їхніх мам, зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

«Дизайн кімнат та корпусу в цілому – як у п’ятизірковому готелі. Усе, щоб швидше одужувати. Цьому сприятимуть також яскраві стіни з малюнками, сучасні зручні меблі, куточки дозвілля – з іграшками та розмальовками», – сказав він.

Кожен поверх розрахований на 25 місць.

Нині на п’яти поверхах вже штукатурять стіни. Повне завершення робіт – цьогоріч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...