App Store Google Play

Польський експерт навчав підприємців Дніпра управляти місцевим розвитком

24.05.2018 08:00
Польський експерт навчав підприємців Дніпра управляти місцевим розвитком

Вчора, 23 травня, у Дніпрі польський експерт Кшиштоф Лонтка розповів про особливості управління місцевим розвитком в процесі децентралізації. Учасниками семінару стали представники ОТГ, підприємці, активісти громадських організацій, бізнесмени та культурні діячі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – коворкінгу «Clever Space Dnipro».

Під час семінару директор Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін Кшиштоф Лонтка оцінив сильні і слабкі сторони управління у різних важливих для Дніпра сферах. Йдеться про доступність, культуру, освіту, підприємливість, ефективність праці та інше. При цьому лектор використовував методику RADAR.

«Проект підтримки децентралізації впроваджується на території всієї України. Децентралізація – це один з найуспішніших процесів, який діє в Україні. Ми вже проводили навчання разом з обласною владою в містах та селах Дніпропетровщини. У вашому регіоні відчутні результати. Головне завдання проекту - встановити міжсекторну співпрацю», - зазначив Кшиштоф Лонтка.

Семінар включений в програму «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації у сфері підтримки реформи самоврядування в Україні».

Як зазначається, навчальний захід співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці для розвитку.

Раніше повідомлялося, що Дніпровську делегацію запросили до польського міста Люблін для обміну досвідом у втіленні стратегій розвитку міст. Сторони обговорили координацію зусиль у реалізації грантових проектів і обмін практиками Люблінського науково-технологічного парку та Індустріального парку Industrial Forpost у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...