App Store Google Play

Польський експерт навчав підприємців Дніпра управляти місцевим розвитком

24.05.2018 08:00
Польський експерт навчав підприємців Дніпра управляти місцевим розвитком

Вчора, 23 травня, у Дніпрі польський експерт Кшиштоф Лонтка розповів про особливості управління місцевим розвитком в процесі децентралізації. Учасниками семінару стали представники ОТГ, підприємці, активісти громадських організацій, бізнесмени та культурні діячі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – коворкінгу «Clever Space Dnipro».

Під час семінару директор Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін Кшиштоф Лонтка оцінив сильні і слабкі сторони управління у різних важливих для Дніпра сферах. Йдеться про доступність, культуру, освіту, підприємливість, ефективність праці та інше. При цьому лектор використовував методику RADAR.

«Проект підтримки децентралізації впроваджується на території всієї України. Децентралізація – це один з найуспішніших процесів, який діє в Україні. Ми вже проводили навчання разом з обласною владою в містах та селах Дніпропетровщини. У вашому регіоні відчутні результати. Головне завдання проекту - встановити міжсекторну співпрацю», - зазначив Кшиштоф Лонтка.

Семінар включений в програму «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації у сфері підтримки реформи самоврядування в Україні».

Як зазначається, навчальний захід співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці для розвитку.

Раніше повідомлялося, що Дніпровську делегацію запросили до польського міста Люблін для обміну досвідом у втіленні стратегій розвитку міст. Сторони обговорили координацію зусиль у реалізації грантових проектів і обмін практиками Люблінського науково-технологічного парку та Індустріального парку Industrial Forpost у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...