App Store Google Play

Інвестиційний потенціал Дніпропетровщини презентували партнерам з півсотні країн світу, - Голік

24.05.2018 09:00
Інвестиційний потенціал Дніпропетровщини презентували партнерам з півсотні країн світу, - Голік

Вкладати кошти у Дніпропетровщину – надійно та вигідно. У Києві ДніпроОДА презентувала інвестиційний потенціал області. До відкритого діалогу влади та бізнесу приєдналися представники з півсотні країн світу. Зустріч сприятиме залученню до області нових інвесторів. Про це повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Голік, передає Дніпроград.

«Дніпропетровщина обрала шлях розвитку та прогресу. Децентралізація, система електронних держзакупівель Prozorro, держпослуги в електронному вигляді – область успішно втілює одразу декілька прогресивних реформ, - розповів Юрій Голік. – Тим, хто хоче працювати чесно, в  регіоні – «зелене світло». Ми не втручаємося у справи бізнесу, натомість допомагаємо здолати бюрократичні перепони. Разом із вигідним географічним положенням та великим людським ресурсом це створює унікальний економічний потенціал Дніпропетровщини».

До зустрічі приєдналися посольства, міжнародні організації та компанії з півсотні країн світу. Про переваги роботи на Дніпропетровщині розповідали не тільки представники влади, а самі бізнесмени, які працюють в області.

«Наша компанія працює на Дніпропетровщині понад 10 років, а нині збираємося ще й розширити виробництво – відкрити новий цех сухих сумішей, - поділився директор заводу «Капарол» у Дніпрі Володимир Пипа. – Дніпропетровщина має вигідне географічне положення, тут – кузня кадрів. А ще приваблює підтримка ОДА, зокрема, у вирішенні бюрократичних питань».

Серед галузей, які активно розвиваються в області та потребують нових інвестицій – ІТ-індустрія.

«Головний офіс нашої компанії знаходиться у Дніпрі, а філії – в Ізраїлі, Канаді, Америці, Великобританії, - розповів генеральний директор компанії «Workrocks» Костянтин Фокша. – Прагнемо знайти нових партнерів, які інвестуватимуть в ІТ-бізнес Дніпропетровщини, адже область має величезний потенціал. Приємно, що сьогодні всі сили та енергію можемо спрямовувати на розвиток бізнесу, а не на «ревізорів» або бюрократичну тяганину». 

Презентація економічного потенціалу Дніпропетровщини дозволить залучити до області нових інвесторів. Серед найбільш перспективних – інформаційні та космічні технології, сільське господарство, будівництво та виробництво будівельних матеріалів, річкові перевезення та авіація, туристичний бізнес, альтернативна енергетика.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...