App Store Google Play

Інвестиційний потенціал Дніпропетровщини презентували партнерам з півсотні країн світу, - Голік

24.05.2018 09:00
Інвестиційний потенціал Дніпропетровщини презентували партнерам з півсотні країн світу, - Голік

Вкладати кошти у Дніпропетровщину – надійно та вигідно. У Києві ДніпроОДА презентувала інвестиційний потенціал області. До відкритого діалогу влади та бізнесу приєдналися представники з півсотні країн світу. Зустріч сприятиме залученню до області нових інвесторів. Про це повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Голік, передає Дніпроград.

«Дніпропетровщина обрала шлях розвитку та прогресу. Децентралізація, система електронних держзакупівель Prozorro, держпослуги в електронному вигляді – область успішно втілює одразу декілька прогресивних реформ, - розповів Юрій Голік. – Тим, хто хоче працювати чесно, в  регіоні – «зелене світло». Ми не втручаємося у справи бізнесу, натомість допомагаємо здолати бюрократичні перепони. Разом із вигідним географічним положенням та великим людським ресурсом це створює унікальний економічний потенціал Дніпропетровщини».

До зустрічі приєдналися посольства, міжнародні організації та компанії з півсотні країн світу. Про переваги роботи на Дніпропетровщині розповідали не тільки представники влади, а самі бізнесмени, які працюють в області.

«Наша компанія працює на Дніпропетровщині понад 10 років, а нині збираємося ще й розширити виробництво – відкрити новий цех сухих сумішей, - поділився директор заводу «Капарол» у Дніпрі Володимир Пипа. – Дніпропетровщина має вигідне географічне положення, тут – кузня кадрів. А ще приваблює підтримка ОДА, зокрема, у вирішенні бюрократичних питань».

Серед галузей, які активно розвиваються в області та потребують нових інвестицій – ІТ-індустрія.

«Головний офіс нашої компанії знаходиться у Дніпрі, а філії – в Ізраїлі, Канаді, Америці, Великобританії, - розповів генеральний директор компанії «Workrocks» Костянтин Фокша. – Прагнемо знайти нових партнерів, які інвестуватимуть в ІТ-бізнес Дніпропетровщини, адже область має величезний потенціал. Приємно, що сьогодні всі сили та енергію можемо спрямовувати на розвиток бізнесу, а не на «ревізорів» або бюрократичну тяганину». 

Презентація економічного потенціалу Дніпропетровщини дозволить залучити до області нових інвесторів. Серед найбільш перспективних – інформаційні та космічні технології, сільське господарство, будівництво та виробництво будівельних матеріалів, річкові перевезення та авіація, туристичний бізнес, альтернативна енергетика.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...