App Store Google Play

АТОвець Ілларіон Павлюк презентував у ДніпроОДА роман «Білий попіл»

24.05.2018 16:00
АТОвець Ілларіон Павлюк презентував у ДніпроОДА роман «Білий попіл»

Містичний трилер чи кримінальний детектив? Роман «Білий попіл», написаний АТОвцем Ілларіоном Павлюком, містить багато загадок. Автор презентував книгу перед дніпровськими читачами в обладміністрації. Такі творчі зустрічі з яскравими особистостями вже стали традиційними. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Творчі вечори – наша давня добра традиція. На таких зустрічах люди можуть ознайомитися з літературними новинками, поспілкуватися з відомими режисерами, письменниками та блогерами. Автор «Білого попелу» Ілларіон Павлюк – учасник бойових дій на Сході, та його роман – не про війну», – зазначив Валентин Резніченко. 

Роман «Білий попіл» – новий погляд на гоголівську історію про панночку з «Вію». Він із захоплюючим сюжетом, що утримує напружену увагу читача до останнього рядка.

Головний герой – приватний детектив, що не вірить у якісь там літаючі домовини. Його завдання – знайти убивцю молодої панночки. Та в ході розслідування герою таки доведеться стикнутися із потойбічним. Всі загадки у романі мають дві розгадки – логічну та містичну. Тож кожен із читачів знайде цікаве для себе.

«Спочатку була ідея написати сценарій. Та під час роботи історія вилилася у роман, – розповів Ілларіон Павлюк. – Головний герой прагне саморуйнування. Життя для нього нічого не варте. Але завдяки цій детективній історії герой починає його цінувати».

Автор каже, що описуючи стресовий стан свого героя, він згадував пережите ним самим на війні. Тож у романі відображений і його особистий досвід.

На зустріч із відомим продюсером, військовим репортером, а тепер і письменником, у ДніпроОДА завітали і шанувальники сучасної української літератури, і охочі поспілкуватися з людиною, яка пережила війну.

«Дуже полюбляю детективи. Тож як тільки дізналася про презентацію роману, зраділа такій можливості і нову книжку придбати, і поспілкуватися із автором, – розповіла учасниця Анастасія Бояренко. – Це добре, що ДніпроОДА влаштовує такі яскраві та корисні зустрічі».

Після презентації гості творчого вечора могли придбати книгу та отримати автограф.

ДніпроОДА й надалі планує проводити цікаві зустрічі з непересічними творчими особистостями, презентувати цікаві твори нових авторів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...