App Store Google Play

У Покрові стартувала масштабна реконструкція школи за європейськими стандартами

23.05.2018 15:00
У Покрові стартувала масштабна реконструкція школи за європейськими стандартами

Будівля з новою покрівлею та енергоефективним фасадом, та сучасний стадіон – такий навчальний заклад отримають учні Покрова. Масштабна реконструкція школи №1, що розташована у самісінькому центрі міста, тільки-но стартувала. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

«Створюємо сучасний освітній простір для маленьких мешканців Дніпропетровщини. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Реконструюємо основні та опорні заклади освіти. Застаріла будівля школи №1 міста Покров давно потребувала оновлення. Це перший капітальний ремонт за більш ніж 50-річну історію закладу. Після завершення всіх робіт яскрава сучасна школа стане прикрасою міста», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Будівлю школи звели ще у далекому 1965-му. Розташована на центральній вулиці міста, сіра та похмура ззовні і всередині, вона давно потребувала осучаснення. Покрівля протікала, у приміщенні накопичувалася волога – через застарілу вентиляцію. На стінах з’явилися тріщини, на фундаменті – грибок.

Капітальний ремонт розпочали з утеплення фасаду. Він буде енергоефективний та різнокольоровий. Після закінчення навчального року зроблять нову покрівлю. Замінять і вікна на більш сучасні, з підвищеною термоізоляцію. У класах взимку буде тепло, а в спеку – не жарко.

«Таких масштабних робіт заклади освіти нашого міста ще не знали! Важливо, що під час ремонту застосовують енергозберігаючі технології, – зазначила заступник міського голови Покрова Наталія Бондаренко. – Дякуємо керівництву області за те, що місто отримає нову сучасну європейську школу».

Зараз підрядники готують до ремонту приміщення на першому поверсі. Там осучаснять і спортивну залу, і шкільні майстерні. Всі класи будуть різнокольорові. Замінять і комунікації, і вентиляцію.

Реконструюють і шкільний стадіон. Зараз там – просто земля з травою. Буде велике футбольне поле зі штучним покриттям, майданчик для гри в баскетбол та волейбол, ворк-аут зона. Облаштують і трибуни.

Школу зроблять доступною для всіх дітей. Там відкриють ресурсну кімнату та медіатеку для розвитку особливої малечі. Територію облаштують тротуарною плиткою, дитячими майданчиками та альтанками.

У школі навчається майже півтисячі учнів.

Нагадаємо, що наразі ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи в Солоному.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...