App Store Google Play

У Покрові стартувала масштабна реконструкція школи за європейськими стандартами

23.05.2018 15:00
У Покрові стартувала масштабна реконструкція школи за європейськими стандартами

Будівля з новою покрівлею та енергоефективним фасадом, та сучасний стадіон – такий навчальний заклад отримають учні Покрова. Масштабна реконструкція школи №1, що розташована у самісінькому центрі міста, тільки-но стартувала. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

«Створюємо сучасний освітній простір для маленьких мешканців Дніпропетровщини. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Реконструюємо основні та опорні заклади освіти. Застаріла будівля школи №1 міста Покров давно потребувала оновлення. Це перший капітальний ремонт за більш ніж 50-річну історію закладу. Після завершення всіх робіт яскрава сучасна школа стане прикрасою міста», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Будівлю школи звели ще у далекому 1965-му. Розташована на центральній вулиці міста, сіра та похмура ззовні і всередині, вона давно потребувала осучаснення. Покрівля протікала, у приміщенні накопичувалася волога – через застарілу вентиляцію. На стінах з’явилися тріщини, на фундаменті – грибок.

Капітальний ремонт розпочали з утеплення фасаду. Він буде енергоефективний та різнокольоровий. Після закінчення навчального року зроблять нову покрівлю. Замінять і вікна на більш сучасні, з підвищеною термоізоляцію. У класах взимку буде тепло, а в спеку – не жарко.

«Таких масштабних робіт заклади освіти нашого міста ще не знали! Важливо, що під час ремонту застосовують енергозберігаючі технології, – зазначила заступник міського голови Покрова Наталія Бондаренко. – Дякуємо керівництву області за те, що місто отримає нову сучасну європейську школу».

Зараз підрядники готують до ремонту приміщення на першому поверсі. Там осучаснять і спортивну залу, і шкільні майстерні. Всі класи будуть різнокольорові. Замінять і комунікації, і вентиляцію.

Реконструюють і шкільний стадіон. Зараз там – просто земля з травою. Буде велике футбольне поле зі штучним покриттям, майданчик для гри в баскетбол та волейбол, ворк-аут зона. Облаштують і трибуни.

Школу зроблять доступною для всіх дітей. Там відкриють ресурсну кімнату та медіатеку для розвитку особливої малечі. Територію облаштують тротуарною плиткою, дитячими майданчиками та альтанками.

У школі навчається майже півтисячі учнів.

Нагадаємо, що наразі ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи в Солоному.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...