App Store Google Play

У Дніпрі через масштабну аварію на водогоні скоротили навчання у дитсадках та школах

23.05.2018 11:20
У Дніпрі через масштабну аварію на водогоні скоротили навчання у дитсадках та школах

Сьогодні, 23 травня, у Дніпрі через масштабну аварію призупинено освітній процес у дошкільному навчальному закладі № 77. Крім того, під час ремонтних робіт буде знижений тиск та відбуватимуться перебої у водопостачанні в центральній частині Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради Дніпра.

Наразі ремонтні роботи тривають на водогоні Д-1 400 мм. У зв’язку з цим у дошкільних закладах № 233, № 241, № 182 працюють чергові групи.

У закладах середньої загальної освіти № 1, № 9, № 58, № 91, № 93, де немає водопостачання, також організовано роботу чергових груп. У школах № 76, № 66, № 73 та № 130 навчання скоротили.

У закладах освіти міста є достатній запас води. Там організоване харчування, придбано одноразовий посуд та питну воду.

До того ж, знижений тиск та перебої у водопостачанні стосуватимуться споживачів на ділянках від вулиці Набережна Заводська – вулиця Січеславська Набережна до парного узбіччя проспекту Дмитра Яворницького та від вулиці Ударників до спуску Селянський.

Мешканці верхніх поверхів житлових масивів Перемога 1-6 також відчуватимуть перебої з постачанням води.

Заступник міського голови Михайло Лисенко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що водопостачання буде відновлено до 13.00.

Нагадаємо, що у соцмережі містяни повідомили, що води немає у центрі міста, на житлових масивах Перемога, Набережній, житлових масивах Комунар, Червоний Камінь, Кайдаки, Західний, частина лівого берегу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...