App Store Google Play

У Дніпрі через масштабну аварію на водогоні скоротили навчання у дитсадках та школах

23.05.2018 11:20
У Дніпрі через масштабну аварію на водогоні скоротили навчання у дитсадках та школах

Сьогодні, 23 травня, у Дніпрі через масштабну аварію призупинено освітній процес у дошкільному навчальному закладі № 77. Крім того, під час ремонтних робіт буде знижений тиск та відбуватимуться перебої у водопостачанні в центральній частині Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради Дніпра.

Наразі ремонтні роботи тривають на водогоні Д-1 400 мм. У зв’язку з цим у дошкільних закладах № 233, № 241, № 182 працюють чергові групи.

У закладах середньої загальної освіти № 1, № 9, № 58, № 91, № 93, де немає водопостачання, також організовано роботу чергових груп. У школах № 76, № 66, № 73 та № 130 навчання скоротили.

У закладах освіти міста є достатній запас води. Там організоване харчування, придбано одноразовий посуд та питну воду.

До того ж, знижений тиск та перебої у водопостачанні стосуватимуться споживачів на ділянках від вулиці Набережна Заводська – вулиця Січеславська Набережна до парного узбіччя проспекту Дмитра Яворницького та від вулиці Ударників до спуску Селянський.

Мешканці верхніх поверхів житлових масивів Перемога 1-6 також відчуватимуть перебої з постачанням води.

Заступник міського голови Михайло Лисенко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що водопостачання буде відновлено до 13.00.

Нагадаємо, що у соцмережі містяни повідомили, що води немає у центрі міста, на житлових масивах Перемога, Набережній, житлових масивах Комунар, Червоний Камінь, Кайдаки, Західний, частина лівого берегу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...