App Store Google Play

Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

23.05.2018 10:40
Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

Вчора, 22 травня, у Дніпрі відбувся масштабний науково-популярний фестиваль під відкритим небом - «Ніч Науки». Про родзинки заходу повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - площі між ДніпроОДА та облрадою.

«Ніч Науки» вже вдруге об’єднує студентів, вчених-дослідників та майбутніх науковців Дніпра та області. Ініціатива проведення науково-популярного фестивалю належить ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області». До того ж, захід підтримав департамент освіти та науки ДніпроОДА.

Туризм, альтернативна енергетика, хімічне шоу, квести, настільні ігри – про все це та багато іншого в інтерактивній формі змогли випробувати учасники фестивалю.

«Свято відбулось спеціально до Всеукраїнського Дня науки. Цогоріч до науково-популярного заходу долучились двадцять науково-дослідних установ та університетів регіону, які представили майже всі напрямки та освітні школи, які існують в нашому просторі», - зазначила доцентка кафедри всесвітньої історії ДНУ, голова ради молодих вчених, редакторка соціальної мережі для науковців Science-Community.org Валерія Лавренко.

Всі бажаючі мали нагоду скласти унікальний пазл, якому близько шість тисяч років, спробували загіпсувати здорову руку, дізналися агроновинки, ІТ-тренди, а також відвідали тренінг з кібербезпеки.

Крім того, історики ДНУ імені Олеся Гончара провели серію інтерактивів з археології та етнографії та презентували дві тематичні настільні гри «Незалежність» та «Українська Революція». В свою чергу представники Дніпровської політехніки розкрили секрет, як чашка кави може заряджати не лише мозок, а ще й мобільний пристрій.

Нагадаємо, що в стінах Національного гірничого університету вперше відбувся унікальний захід «Ніч науки-2016», присвячений Міжнародному Дню науки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...