App Store Google Play

Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

23.05.2018 10:40
Хімічне шоу, квести та ІТ-тренди: дніпряни провели «Ніч Науки» під відкритим небом

Вчора, 22 травня, у Дніпрі відбувся масштабний науково-популярний фестиваль під відкритим небом - «Ніч Науки». Про родзинки заходу повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - площі між ДніпроОДА та облрадою.

«Ніч Науки» вже вдруге об’єднує студентів, вчених-дослідників та майбутніх науковців Дніпра та області. Ініціатива проведення науково-популярного фестивалю належить ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області». До того ж, захід підтримав департамент освіти та науки ДніпроОДА.

Туризм, альтернативна енергетика, хімічне шоу, квести, настільні ігри – про все це та багато іншого в інтерактивній формі змогли випробувати учасники фестивалю.

«Свято відбулось спеціально до Всеукраїнського Дня науки. Цогоріч до науково-популярного заходу долучились двадцять науково-дослідних установ та університетів регіону, які представили майже всі напрямки та освітні школи, які існують в нашому просторі», - зазначила доцентка кафедри всесвітньої історії ДНУ, голова ради молодих вчених, редакторка соціальної мережі для науковців Science-Community.org Валерія Лавренко.

Всі бажаючі мали нагоду скласти унікальний пазл, якому близько шість тисяч років, спробували загіпсувати здорову руку, дізналися агроновинки, ІТ-тренди, а також відвідали тренінг з кібербезпеки.

Крім того, історики ДНУ імені Олеся Гончара провели серію інтерактивів з археології та етнографії та презентували дві тематичні настільні гри «Незалежність» та «Українська Революція». В свою чергу представники Дніпровської політехніки розкрили секрет, як чашка кави може заряджати не лише мозок, а ще й мобільний пристрій.

Нагадаємо, що в стінах Національного гірничого університету вперше відбувся унікальний захід «Ніч науки-2016», присвячений Міжнародному Дню науки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...