App Store Google Play

Філатов шантажем хотів змусити депутатів проголосувати за скасування ProZorro

23.05.2018 12:20
Філатов шантажем хотів змусити депутатів проголосувати за скасування ProZorro

Сьогодні, 23 травня, під час чергової 32-ї сесії міської ради очільник Дніпра Борис Філатов  вніс як невідкладний проект рішення про допорогові закупівлі та контроль депутатських грошей. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Напередодні сесії у місті спалахнув черговий скандал. Вдруге за останній рік на сесію виносять проект рішення, згідно з яким депутатам пропонується анулювати чинне Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг. По суті, міська рада хоче відмовитися від обов'язкового використання системи відкритих торгів Prozorro для допорогових закупівель. Це питання викликало жваву дискусію  у депутатського корпусу.

Через тиск громадськості та невдоволення містян вже сьогодні очільник Дніпра заявив, що не має жодного стосунку до вищезгаданого проекту рішення. Окрім того, Філатов вкотре увімкнув "сильного мера" та з голосу вніс в порядок денний проект рішення про закупівлі депутатами на «депутатські гроші» через ProZorro.

Відтак Філатов запропонував поширити вимогу допорогових закупівель в три тисячі гривень на депутатські кошти. Тобто всі витрати народних обранців понад 2999 гривень будуть проходити через систему ProZorro.

При цьому мер вніс свій проект як невідкладний, тож передбачена Регламентом процедура підготовки проекті рішень була недотримана.

По суті Філатов знову вдався до шантажу: "Не дозволите купувати без ProZorro нам - не дамо і вам". 

Зазначимо, що домашню заготовку мера -  "проект помсти Філатова строптивим депутатам"  - підтримали 33 депутата з 50 присутніх. Водночас, раніше внесений проект рішення про відмову від обов'язкового використання системи відкритих торгів Prozorro для допорогових закупівель депутати не підтримали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...