App Store Google Play

Філатов шантажем хотів змусити депутатів проголосувати за скасування ProZorro

23.05.2018 12:20
Філатов шантажем хотів змусити депутатів проголосувати за скасування ProZorro

Сьогодні, 23 травня, під час чергової 32-ї сесії міської ради очільник Дніпра Борис Філатов  вніс як невідкладний проект рішення про допорогові закупівлі та контроль депутатських грошей. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Напередодні сесії у місті спалахнув черговий скандал. Вдруге за останній рік на сесію виносять проект рішення, згідно з яким депутатам пропонується анулювати чинне Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг. По суті, міська рада хоче відмовитися від обов'язкового використання системи відкритих торгів Prozorro для допорогових закупівель. Це питання викликало жваву дискусію  у депутатського корпусу.

Через тиск громадськості та невдоволення містян вже сьогодні очільник Дніпра заявив, що не має жодного стосунку до вищезгаданого проекту рішення. Окрім того, Філатов вкотре увімкнув "сильного мера" та з голосу вніс в порядок денний проект рішення про закупівлі депутатами на «депутатські гроші» через ProZorro.

Відтак Філатов запропонував поширити вимогу допорогових закупівель в три тисячі гривень на депутатські кошти. Тобто всі витрати народних обранців понад 2999 гривень будуть проходити через систему ProZorro.

При цьому мер вніс свій проект як невідкладний, тож передбачена Регламентом процедура підготовки проекті рішень була недотримана.

По суті Філатов знову вдався до шантажу: "Не дозволите купувати без ProZorro нам - не дамо і вам". 

Зазначимо, що домашню заготовку мера -  "проект помсти Філатова строптивим депутатам"  - підтримали 33 депутата з 50 присутніх. Водночас, раніше внесений проект рішення про відмову від обов'язкового використання системи відкритих торгів Prozorro для допорогових закупівель депутати не підтримали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...