App Store Google Play

Мерія Дніпра збирається закрити чергові навчальні заклади: батьків та учнів поставили перед фактом

22.05.2018 15:40
Мерія Дніпра збирається закрити чергові навчальні заклади: батьків та учнів поставили перед фактом

Міська влада Дніпра збирається закрити чергові навчальні заклади, цього разу йдеться про міжшкільні навчально-виробничі комбінати Дніпра. Батьки МНВК-4 пояснюють, що їх просто поставили перед фактом ліквідації. Члени батьківського комітету закладу закликають мерію не порушувати права дітей. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів батька учениці МНВК-4 Сергія Бобрикова.

«Представники міської влади заявили, що збираються закрити навчальний заклад, в якому здобуває освіту моя донька. Батьків лише поставили перед фактом ліквідації та зазначили, що це відбудеться обов’язково. Про те, як проходитиме процес ліквідації міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 4 та що очікує учнів – представники мерії не пояснюють», - розповів член батьківського комітету МНВК-4 Сергій Бобриков.

Зі слів батька, такі дії міської влади порушують права дітей та Конституцію України. У зв’язку з цим батьки зверталися до Управління освіти Дніпровської міськради, направили колективні звернення до міського голови Бориса Філатова та до заступника міського голови Олександра Шикуленка.

«Олександр Шикуленко під час прес-конференцій стверджував, що на місці міжшкільних навчально-виробничих комбінатів створюватимуть центри інклюзивної освіти. Під час роз’яснювальної роботи єдине, що нам розповіли представники міськради – це те, що ліквідація комбінатів відбудеться. Нам лише пообіцяли, що будуть розроблені механізми для наступних дій. Такі дії Дніпровської міськради репресивні. Батьківський комітет – це один з органів самоуправління МНВК-4, тому не проінформувати комітет також є порушенням прав батьків», - додав Сергій Бобриков.

Батьки пояснюють, що учні навчально-виробничого комбінату №4 протягом двох років навчаються, аби отримати водійські права. Вони опановують нюанси транспортних засобів та успішно складають іспити, які дають свої результати для соціалізації в суспільстві.

Зазначимо, що комунальний навчальний заклад «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат №4» Дніпропетровської міськради розташований на вулиці Велика Дієвька , 231Б.

Раніше повідомлялося, що з 1 вересня 2018 року мерія Дніпра планує припинити роботу МНВК, що здійснюють професійно-технічну підготовку учнів старших класів. На їхній базі планують відкрити два інклюзивно-ресурсних центри для надання психолого-педагогічної допомоги дітей з особливими потребами та їхнім батькам, позашкільні навчальні заклади, молодіжні простори, кабінети трудового навчання та комп’ютерні класи.

Нагадаємо, що міськрада Дніпра намагається відібрати приміщення обласного комунального ВНЗ Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. 

Також у наслідок діяльності Департаменту гуманітарної політики, у Дніпрі вибухнув скандал навколо можливого "переведення на самоокупність" шкіл естетичного виховання. Під час засідання комітету з гуманітарних питань Громадської ради при міськраді, Сушко зазначила, що більшість дітей ходять у музичні школи через "комплекси батьків".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...