App Store Google Play

Мерія Дніпра збирається закрити чергові навчальні заклади: батьків та учнів поставили перед фактом

22.05.2018 15:40
Мерія Дніпра збирається закрити чергові навчальні заклади: батьків та учнів поставили перед фактом

Міська влада Дніпра збирається закрити чергові навчальні заклади, цього разу йдеться про міжшкільні навчально-виробничі комбінати Дніпра. Батьки МНВК-4 пояснюють, що їх просто поставили перед фактом ліквідації. Члени батьківського комітету закладу закликають мерію не порушувати права дітей. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів батька учениці МНВК-4 Сергія Бобрикова.

«Представники міської влади заявили, що збираються закрити навчальний заклад, в якому здобуває освіту моя донька. Батьків лише поставили перед фактом ліквідації та зазначили, що це відбудеться обов’язково. Про те, як проходитиме процес ліквідації міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 4 та що очікує учнів – представники мерії не пояснюють», - розповів член батьківського комітету МНВК-4 Сергій Бобриков.

Зі слів батька, такі дії міської влади порушують права дітей та Конституцію України. У зв’язку з цим батьки зверталися до Управління освіти Дніпровської міськради, направили колективні звернення до міського голови Бориса Філатова та до заступника міського голови Олександра Шикуленка.

«Олександр Шикуленко під час прес-конференцій стверджував, що на місці міжшкільних навчально-виробничих комбінатів створюватимуть центри інклюзивної освіти. Під час роз’яснювальної роботи єдине, що нам розповіли представники міськради – це те, що ліквідація комбінатів відбудеться. Нам лише пообіцяли, що будуть розроблені механізми для наступних дій. Такі дії Дніпровської міськради репресивні. Батьківський комітет – це один з органів самоуправління МНВК-4, тому не проінформувати комітет також є порушенням прав батьків», - додав Сергій Бобриков.

Батьки пояснюють, що учні навчально-виробничого комбінату №4 протягом двох років навчаються, аби отримати водійські права. Вони опановують нюанси транспортних засобів та успішно складають іспити, які дають свої результати для соціалізації в суспільстві.

Зазначимо, що комунальний навчальний заклад «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат №4» Дніпропетровської міськради розташований на вулиці Велика Дієвька , 231Б.

Раніше повідомлялося, що з 1 вересня 2018 року мерія Дніпра планує припинити роботу МНВК, що здійснюють професійно-технічну підготовку учнів старших класів. На їхній базі планують відкрити два інклюзивно-ресурсних центри для надання психолого-педагогічної допомоги дітей з особливими потребами та їхнім батькам, позашкільні навчальні заклади, молодіжні простори, кабінети трудового навчання та комп’ютерні класи.

Нагадаємо, що міськрада Дніпра намагається відібрати приміщення обласного комунального ВНЗ Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. 

Також у наслідок діяльності Департаменту гуманітарної політики, у Дніпрі вибухнув скандал навколо можливого "переведення на самоокупність" шкіл естетичного виховання. Під час засідання комітету з гуманітарних питань Громадської ради при міськраді, Сушко зазначила, що більшість дітей ходять у музичні школи через "комплекси батьків".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...