App Store Google Play

У Дніпрі бігали за права жінок та для допомоги хворим дітям

21.05.2018 09:40
 У Дніпрі бігали за права жінок та для допомоги хворим дітям

У Дніпрі в рамках третього найбільшого в Україні регіонального бігового марафону влаштували доброчинний забіг на два кілометри. У ньому взяли участь сотні бігунів різного віку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Радіо Свобода".

За задумом організаторів, 50% вартості стартового пакета забігу учасників піде на придбання реабілітаційного обладнання для Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні.

Окрім того, у рамках напівмарафону провели забіг HeForShe («Він для неї») за права жінок. У ньому взяли участь як жінки, так і чоловіки, які долали дистанцію напівмарафону разом, у командах: перший учасник естафети, який виходив на старт, біг 10 кілометрів, а його партнер – 11,0975 кілометра.

«Ця естафета виникла у співпраці з фондом ООН, який започаткував програму HeForShe. Програма сприяє відстоюванню жіночих прав у різних сферах», – зазначили організатори.

Загалом третій біговий напівмарафон INTERPIPE Dnipro Half Marathon у Дніпрі зібрав понад 3,5 тисячі бігунів – як аматорів, так і професійних спортсменів – не лише з України, а й з 10 країн світу – США, Франції, Норвегії, Білорусії та інших. Це рекордна кількість учасників за час проведення заходу. Призовий фонд цього року був майже на третину більшим, ніж торік, – 85,6 тисячі гривень.

Маршрут головної дистанції напівмарафону (21,097 кілометра) традиційно проходив вздовж Набережної, старт і фініш – на центральній площі. Попри дощову погоду, за пробігом стежили майже 10 тисяч уболівальників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...