App Store Google Play

Третій всеукраїнський фест «Пісні, народжені в АТО» триватиме у Дніпрі два дні та на двох сценах

21.05.2018 15:00
Третій всеукраїнський фест «Пісні, народжені в АТО» триватиме у Дніпрі два дні та на двох сценах

Третій всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» збере майже 60 виконавців. Серед них будуть як нові лауреати, так і «ветерани». Цьогоріч фест триватиме два дні і пройде на двох сценах. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – всебічна підтримка українських захисників. Для адаптації до мирного життя започатковуємо для АТОвців чимало проектів – освітні курси, спортивні турніри, творчі зустрічі, танцювальні вечори. Цьогоріч уже втретє збере бійців фест «Пісні, народжені в АТО», – розказав Валентин Резніченко.  

Фестиваль пройде у Дніпрі протягом двох днів і на двох сценах.

8 червня у великій залі ДніпроОДА пісні, які вже полюбилися багатьом, виконають «ветерани» фестивалю.

Абсолютно нові композиції зазвучать на сцені літнього театру парку Шевченка у другий день фесту, 9 червня. Власні твори, написані на передовій і на мирній землі, разом з відомими лауреатами заспівають й новачки. Серед дебютантів – Богдан Ковальчин, Іван Бабій, Віталій Кірсанов, Дмитро Скипник, Олександр Сухарський, Іван Бурковський, Костянтин Луц та ін.

Протягом двох днів фесту можна буде почути голоси вже добре знайомих учасників пісенного проекту. Як завжди, проникливо розкажуть про пережите на фронті В'ячеслав Купрієнко, Олег Дмитрук, Олександр Клец, Сергій Бойко, Всеволод Стеблюк, Станіслав Паплінський, Юрій Сусло, Володимир Полєшко, Олексій Бик, Олександр Ламбурський, Сергій Кононенко, Христина Панасюк та ін.

У фіналі разом на одну сцену вийдуть всі учасники третього всеукраїнського фестивалю –  майже 60 виконавців.

Додаткова інформація – за електронною поштою [email protected].

Перший всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» відбувся у травні 2016 року, другий – у 2017-му. Після кожного ДніпроОДА випустила диски, які презентували в Києві.

Крім того, лауреати фестивалю АТОшних пісень повсякчас виступають з концертами по всій Україні. Протягом останніх двох років хлопці відвідали зо два десятки міст, неодноразово бували з піснями на передовій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...