App Store Google Play

Під стінами облради неадекватні московські «віряни» вчергове мітингують проти Української Автокефалії

21.05.2018 14:20
Під стінами облради неадекватні московські «віряни» вчергове мітингують проти Української Автокефалії

Сьогодні, 21 травня, під стінами Дніпропетровської обласної ради зібралися близько десяти осіб, які мітингували проти "антихристської" Української Автокефалії. Висловити свій протест та не дати провести російський шабаш вийшло близько сотні місцевих активістів та патріотів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Під стіни обласної ради прийшли неадекватні особи, яких направила московська церква, аби ті створили "картинку" для ворожих ЗМІ, що в Дніпрі "народ" не підтримує створення помісної української церкви. Так звані віряни агресивно реагували на державну мову, називали українську церкву сектою.

Також адепти московського патріархату переконані, що патріоти, які прийшли на площу, проплачені і насправді є американськими шпигунами.

Окрім того, "віряни" вирішили використати у своїй брудній пропаганді дітей. П'ятеро маленьких хлопчиків та дівчат простояли протягом двох годин під палючим сонцем без головних уборів та води. Малеча явно була налякана та голосно плакала, проте "справжні православні" на це ніяк не реагували.

Зазначимо, правопорядок акції охороняли близько 50 поліціянтів. Але між українськими патріотами та адептами московії сталися сутички, коли останні намагалися дістати плакат на якому були образливі написи в бік УПЦ КП.

"Коли вже люди зрозуміють, що їх московська церква використовує у путінській пропаганді. Звичайно ми прийшли дати цьому відсіч. Чому вони думають, що можуть ображати та лайливо висловлюватися в сторону української церкви", - зазначив активіст Сергій Кривогуз.

Терпець урвався навіть у правоохоронців, які почали по черзі просити "вірян" завершити так звану акцію протесту або хоча б відвести дітей у тінь.

"Це абсурд. Вони виставили вперед дітей, і їм все одно на їх самопочуття. Вони щиро переконані, що діти під молитву заспокоюються і їх береже господь", - обурилася активістка Вероніка Комісар.

"Діти не вміють молитися, тому своїм плачем вони захищають батьків, які моляться", - переконана вірянка, яка не схотіла представитися.

Українські патріоти перебивали проросійські гасла гімном України та українськими піснями.

Нагадаємо, українські патріоти вже зривали проросійську ворожу акцію.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...