App Store Google Play

Масштабне свято до Дня Європи та оздоровлення дітей: щотижневий звіт ДніпроОДА

21.05.2018 17:20
Масштабне свято до Дня Європи та оздоровлення дітей:  щотижневий звіт ДніпроОДА

Біля ДніпроОДА пройшло масштабне свято до Дня Європи, вже визначені цьогорічні лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО», а табори області  готуються приймати дітей на літній відпочинок. Про це під час щотижневого публічного звіту розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб. 

«Більше 5 тис людей взяли участь в масштабному святі до Дня Європи біля ДніпроОДА. Кожен знайшов для себе щось цікаве. Були майстер-класи, кінотеатр просто неба, уроки англійської та спортивні заняття на траві. Ввечері – концерт», - розповіла Ольга Горб. 

Завершилися кастинги дитячого фесту талантів «Z_ефір».

«Протягом 2,5 місяців тривали кастинги. Журі відвідало з десяток міст, переглянуло номери, у яких взяли участь близько 20 тис конкурсантів, - розповіла Ольга Горб. – Кращі з кращих покажуть свої таланти на масштабному гала-концерті, який відбудеться 1 червня». 

Цьогоріч у таборах оздоровляться майже 190 тисяч дітей з Дніпропетровщини.

«Право на пільгові путівки в табори мають сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особливі хлопчики та дівчата, діти АТОвців, з багатодітних та малозабезпечених сімей. А ще - обдаровані діти, відмінники навчання, переможці різних конкурсів та фестивалів», - повідомила Ольга Горб. 

Близько 800 старшокласників цьогоріч вже відвідали патріотичні екскурсії «Шляхами героїв». Це учні 9-11 класів дніпровських шкіл.

«Маршрут традиційний. У військовій частині школярі спілкуються із захисниками, дивляться як вони тренуються та навіть відпрацьовують стрибок з парашутом. Потім відвідують Музей АТО та Алею пам’яті», - розповіла радник голови ДніпроОДА. 

Завершився відбір нових лауреатів фестивалю «Пісні, нарождені в АТО».

«Цього року лауреатами фесту стали 11 бійців АТО та волонтерів. Вже за кілька тижнів вони традиційно виступлять на сцені літнього театру у парку Шевченка. До фесту також приєднаються постійні учасники проекту», - сказала Ольга Горб.

Фестиваль проходитиме в Дніпрі протягом двох днів 8 та 9 червня, додала вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...