App Store Google Play

Масштабне свято до Дня Європи та оздоровлення дітей: щотижневий звіт ДніпроОДА

21.05.2018 17:20
Масштабне свято до Дня Європи та оздоровлення дітей:  щотижневий звіт ДніпроОДА

Біля ДніпроОДА пройшло масштабне свято до Дня Європи, вже визначені цьогорічні лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО», а табори області  готуються приймати дітей на літній відпочинок. Про це під час щотижневого публічного звіту розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб. 

«Більше 5 тис людей взяли участь в масштабному святі до Дня Європи біля ДніпроОДА. Кожен знайшов для себе щось цікаве. Були майстер-класи, кінотеатр просто неба, уроки англійської та спортивні заняття на траві. Ввечері – концерт», - розповіла Ольга Горб. 

Завершилися кастинги дитячого фесту талантів «Z_ефір».

«Протягом 2,5 місяців тривали кастинги. Журі відвідало з десяток міст, переглянуло номери, у яких взяли участь близько 20 тис конкурсантів, - розповіла Ольга Горб. – Кращі з кращих покажуть свої таланти на масштабному гала-концерті, який відбудеться 1 червня». 

Цьогоріч у таборах оздоровляться майже 190 тисяч дітей з Дніпропетровщини.

«Право на пільгові путівки в табори мають сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особливі хлопчики та дівчата, діти АТОвців, з багатодітних та малозабезпечених сімей. А ще - обдаровані діти, відмінники навчання, переможці різних конкурсів та фестивалів», - повідомила Ольга Горб. 

Близько 800 старшокласників цьогоріч вже відвідали патріотичні екскурсії «Шляхами героїв». Це учні 9-11 класів дніпровських шкіл.

«Маршрут традиційний. У військовій частині школярі спілкуються із захисниками, дивляться як вони тренуються та навіть відпрацьовують стрибок з парашутом. Потім відвідують Музей АТО та Алею пам’яті», - розповіла радник голови ДніпроОДА. 

Завершився відбір нових лауреатів фестивалю «Пісні, нарождені в АТО».

«Цього року лауреатами фесту стали 11 бійців АТО та волонтерів. Вже за кілька тижнів вони традиційно виступлять на сцені літнього театру у парку Шевченка. До фесту також приєднаються постійні учасники проекту», - сказала Ольга Горб.

Фестиваль проходитиме в Дніпрі протягом двох днів 8 та 9 червня, додала вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...