App Store Google Play

Бюджет Дніпропетровської області збільшився на 20 мільйонів гривень

18.05.2018 08:00
Бюджет Дніпропетровської області збільшився на 20 мільйонів гривень

На черговому засіданні бюджетної комісії обласної ради були затверджені нові зміни до кошторису Дніпропетровщини. Загалом обласний бюджет збільшено на понад 20 мільйонів гривень, з яких більша частина піде на співфінансування інвестиційних проектів в ОТГ – понад 16,5 мільйонів гривен. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт облради.

Як зазначається, будівництво нового дитсадочку на 80 місць у Новоолександрівській ОТГ складає 8,5 мільйонів гривень. Там же запланували будівництво будинку культури і виділили на це 5 мільйонів гривень. Також у селі Волоському цієї громади реконструювати школу з прибудовою спортивного комплексу за 3 мільйона гривень.

«З початком процесу децентралізації обласна рада не залишає громади сам на сам з їх викликами та потребами. Сьогодні ми поклали на себе навіть більше відповідальності за розвиток та допомогу нашим територіям.», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Щодо інших бюджетних змін, то цього разу вони також торкнулись ремонту доріг в громадах. На це депутати комісії виділили 3 мільйона 300 тисяч гривень: Гречаноподівка ОТГ – 1 300 000 гривень, місто Нікополь – 1 000 000 гривень, Девладівська ОТГ– 500 000 гривень, Роздорівська ОТГ – 500 000 гривень.

Деякі видатки пішли і на розвиток культури. Продовжуються процеси оновлення в театрі Шевченко та у Філармонії. 668 000 гривень спрямували Дніпропетровському театру Шевченка. У зв’язку із уточненням видів робіт Дніпропетровській філармонії Когана було здійснено перерозподіл капітальних видатків на суму 179 000 гривень.

По департаменту капітального будівництва ОДА в межах загального ресурсу здійснено перерозподіл асигнувань між об’єктами будівництва на суму понад 46 мільйонів гривень. Кошти спрямовано на виготовлення проектів на будівництво житла для дітей-сиріт в п’яти населених пунктах області, співфінансування інвестиційних проектів та продовження виконання будівельно-монтажних робіт.

Нагадаємо, що під час чергової сесії Дніпропетровської обласної ради були внесені зміни до обласного бюджету на 2018 рік. Зокрема, додаткові гроші направили в соціальну та економічну сфери. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...