App Store Google Play

Бюджет Дніпропетровської області збільшився на 20 мільйонів гривень

18.05.2018 08:00
Бюджет Дніпропетровської області збільшився на 20 мільйонів гривень

На черговому засіданні бюджетної комісії обласної ради були затверджені нові зміни до кошторису Дніпропетровщини. Загалом обласний бюджет збільшено на понад 20 мільйонів гривень, з яких більша частина піде на співфінансування інвестиційних проектів в ОТГ – понад 16,5 мільйонів гривен. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт облради.

Як зазначається, будівництво нового дитсадочку на 80 місць у Новоолександрівській ОТГ складає 8,5 мільйонів гривень. Там же запланували будівництво будинку культури і виділили на це 5 мільйонів гривень. Також у селі Волоському цієї громади реконструювати школу з прибудовою спортивного комплексу за 3 мільйона гривень.

«З початком процесу децентралізації обласна рада не залишає громади сам на сам з їх викликами та потребами. Сьогодні ми поклали на себе навіть більше відповідальності за розвиток та допомогу нашим територіям.», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Щодо інших бюджетних змін, то цього разу вони також торкнулись ремонту доріг в громадах. На це депутати комісії виділили 3 мільйона 300 тисяч гривень: Гречаноподівка ОТГ – 1 300 000 гривень, місто Нікополь – 1 000 000 гривень, Девладівська ОТГ– 500 000 гривень, Роздорівська ОТГ – 500 000 гривень.

Деякі видатки пішли і на розвиток культури. Продовжуються процеси оновлення в театрі Шевченко та у Філармонії. 668 000 гривень спрямували Дніпропетровському театру Шевченка. У зв’язку із уточненням видів робіт Дніпропетровській філармонії Когана було здійснено перерозподіл капітальних видатків на суму 179 000 гривень.

По департаменту капітального будівництва ОДА в межах загального ресурсу здійснено перерозподіл асигнувань між об’єктами будівництва на суму понад 46 мільйонів гривень. Кошти спрямовано на виготовлення проектів на будівництво житла для дітей-сиріт в п’яти населених пунктах області, співфінансування інвестиційних проектів та продовження виконання будівельно-монтажних робіт.

Нагадаємо, що під час чергової сесії Дніпропетровської обласної ради були внесені зміни до обласного бюджету на 2018 рік. Зокрема, додаткові гроші направили в соціальну та економічну сфери. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...