App Store Google Play

Рівна і пряма траса від Дніпра до Запоріжжя: коли відкриється об'їзна дорога

17.05.2018 13:40
Рівна і пряма траса від Дніпра до Запоріжжя: коли відкриється об'їзна дорога

Наразі триває будівництво другої черги Південного обходу "з нуля". Зараз для проїзду водії використовують так звану об'їзну дорогу. Про те, коли завершиться будівництво повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів спеціалістів.

"Минулого року цю трасу інспектував Президент України Петро Порошенко, який поставив перед ДніпроОДА завдання завершити будівництво дороги в короткі терміни. Після проведення торгів з обласного бюджету було виділено 38 мільйонів гривень", - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голік.

Він повідомив, що на дорозі працюють два підрядника - дніпровська фірма "Мостстройком" та одеська компанія "Автомагістраль-Південь", яка відповідає за під'їзди та з'їзди з Південного обходу.

Наразі триває 26-й день ремонтних робіт. Дорога знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг Дніпропетровщини.

"Зараз виконуються роботи з влаштування балок будови. Так, з 48 балок встановлено 41, також виконуються роботи з монтажу залізобетонних плит, потім виконуватиметься гідроізоляція, встановлюватиметься бар’єрне огородження, що дасть змогу відновити рух, яких наразі здійснюється по об’їзній дорозі. Це дорога державного значення загального користування", - пояснив заступник начальника служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Сергій Хочан.

Зі слів представника служби автомобільних доріг, термін експлуатації нового покриття дороги сягає 10 років. Відкриття планують у червні 2018 року.

"Ми обережно називаємо терміни, враховуючи примхи погоди, але влітку дорога має бути відкритою для проїзду. Вперше за роки незалежності два великі обласні центри України - Дніпро та Запоріжжя - будуть з'єднанні рівною дорогою європейської якості", - в свою чергу зазначив Юрій Голік.

Реконструкцію дороги планують продовжити до Аеропортської траси. Крім того, служба автомобільних доріг готує документацію для будівництва іншої ділянки дороги - від Аеропортської траси до Південного мосту, що дозволить фурам проїжджати по Південному мосту, не заїжджаючи безпосередньо в місто Дніпро. Тобто завдання - розвантажити обласний центр від важковантажних автівок.

Раніше повідомлялося, що стратувало будівництво другої черги об’їзної навколо Дніпра. Передусім добудують шляхопровід, яким транспорт виїздитиме на запорізьку трасу. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...