App Store Google Play

11 загиблих та 16 постраждалих: рятувальники підбили підсумки нещасних випадків на воді

17.05.2018 13:00
11 загиблих та 16 постраждалих: рятувальники підбили підсумки нещасних випадків на воді

З початку року на водних об'єктах Дніпропетровської області сталося 27 надзвичайних подій. Під час них 11 людей загинуло, а 16 - постраждало. Про це кореспондент Дніпрограда повідомляє зі слів речниці ДСНС Дніпропетровської області Дар'ї Гречищевої.

Щороку сезон відпочинку стартує з першого червня, проте на сьогоднішній день вже є сумна статистика загибелі на воді. 

"Останній нещасний випадок стався дев'ятого травня у Кривому Розі, де чоловік під час рибалки з човна потонув. Підрозділами ГУ ДСНС було знайдено тіло на відстані 30 метрів від берега і доправлено на судово-медичну експертизу. Сьомого травня в Новокодацькому районі на озері рятувальники знайшли тіло чоловіка. Його також направлено на СМЕ. Тож сезон відпочинку ще не відкрився, а люди, нажаль, вже гинуть", - розповіла Гречищева.

На початку сезону місцевими органами влади вже визначено по області 12 пляжів і 48 зон відпочинку. З них 3 пляжі і 16 зон знаходиться у Дніпрі. 

"Пляжі - це офіційні місця, де будуть чергувати рятувальники. Крім того акваторії пильно обстежуються. Вони обладнанні засобами порятунку. В разі надзвичайної ситуації є домедична допомога", - зазначила вона.

Місця відпочинку - це акваторії біля водних об'єктів, де відпочивають люди. І нажаль вони не можуть там розраховувати на допомогу медиків чи рятувальників. Там люди відпочивають на свій страх і ризик. 

"Для допомоги на водних об'єктах в Дніпропетровській області діє 9 аварійно-рятувальних служб. З них 7 - комунальні, в яких є водолазні підрозділи, а 2 - державні. З огляду на кількість надзвичайних ситуацій і кількість місць відпочинку можна сказати що це вкрай не достатньо, дуже мало людей, які можуть подбати про безпеку відпочиваючих", - додала вона.

Лідерами за кількістю надзвичайних ситуацій на водій є Дніпро, Синельніківський район і Кривий Ріг. 

Наразі почалися перевірки офіційних пляжів і зон для відпочинку. Планується, що як і у минулому році, будуть чергувати водолази, які пройшли відповідне навчання і в яких є засоби порятунку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...