App Store Google Play

11 загиблих та 16 постраждалих: рятувальники підбили підсумки нещасних випадків на воді

17.05.2018 13:00
11 загиблих та 16 постраждалих: рятувальники підбили підсумки нещасних випадків на воді

З початку року на водних об'єктах Дніпропетровської області сталося 27 надзвичайних подій. Під час них 11 людей загинуло, а 16 - постраждало. Про це кореспондент Дніпрограда повідомляє зі слів речниці ДСНС Дніпропетровської області Дар'ї Гречищевої.

Щороку сезон відпочинку стартує з першого червня, проте на сьогоднішній день вже є сумна статистика загибелі на воді. 

"Останній нещасний випадок стався дев'ятого травня у Кривому Розі, де чоловік під час рибалки з човна потонув. Підрозділами ГУ ДСНС було знайдено тіло на відстані 30 метрів від берега і доправлено на судово-медичну експертизу. Сьомого травня в Новокодацькому районі на озері рятувальники знайшли тіло чоловіка. Його також направлено на СМЕ. Тож сезон відпочинку ще не відкрився, а люди, нажаль, вже гинуть", - розповіла Гречищева.

На початку сезону місцевими органами влади вже визначено по області 12 пляжів і 48 зон відпочинку. З них 3 пляжі і 16 зон знаходиться у Дніпрі. 

"Пляжі - це офіційні місця, де будуть чергувати рятувальники. Крім того акваторії пильно обстежуються. Вони обладнанні засобами порятунку. В разі надзвичайної ситуації є домедична допомога", - зазначила вона.

Місця відпочинку - це акваторії біля водних об'єктів, де відпочивають люди. І нажаль вони не можуть там розраховувати на допомогу медиків чи рятувальників. Там люди відпочивають на свій страх і ризик. 

"Для допомоги на водних об'єктах в Дніпропетровській області діє 9 аварійно-рятувальних служб. З них 7 - комунальні, в яких є водолазні підрозділи, а 2 - державні. З огляду на кількість надзвичайних ситуацій і кількість місць відпочинку можна сказати що це вкрай не достатньо, дуже мало людей, які можуть подбати про безпеку відпочиваючих", - додала вона.

Лідерами за кількістю надзвичайних ситуацій на водій є Дніпро, Синельніківський район і Кривий Ріг. 

Наразі почалися перевірки офіційних пляжів і зон для відпочинку. Планується, що як і у минулому році, будуть чергувати водолази, які пройшли відповідне навчання і в яких є засоби порятунку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...