App Store Google Play

Сучасна реновація та умови для розвитку: у Дніпрі ремонтують навчальні заклади

16.05.2018 08:00
Сучасна реновація та умови для розвитку: у Дніпрі ремонтують навчальні заклади

У Спеціалізованій середній загальноосвітній школі № 9 з поглибленим вивченням англійської мови триває капремонт. Загалом цього року в місті планують капітально відремонтувати 45 навчальних закладів. А ще у Дніпрі триває масштабна реновація шкіл. Про це Дніпрограду повідомили у прес-службі міськради Дніпра.

Загалом у рамках капітального ремонту у навчальному закладі замінять покрівлю та зовнішню водостічну систему, утеплять фасади, встановлять нові двері, вікна та системи електропостачання, освітлення й опалення з підключенням до місцевих теплових мереж.

«Наша школа – одна з небагатьох шкіл Дніпра, у якої є власна котельня. Та котли вже старі й фактично вийшли з ладу. Кожного року для нас це був головний біль», – розповіла директорка школи № 9 Тетяна Богатирьова.

Також оновлять вентиляцію, відремонтують харчоблок, душову спортзалу, роздягальні, балкони, підвал і санітарні вузли. Облаштують і зовнішні мережі водопостачання та каналізації. Крім цього, приведуть до ладу пришкільну територію, зроблять зовнішнє освітлення.

А ще школа стане безпечною й доступною для дітей з особливими потребами. У навчальному закладі встановлять систему відеоспостереження, облаштують пожежну, охоронну сигналізації та систему оповіщення. Водночас частину колишніх майстерень переобладнають у медіа-класи для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Для їхньої зручності також зроблять пандус. Нині учнів з особливими потребами у школі немає, однак наявність умов дозволить, за необхідності, приймати і таких дітей.

Щоб не заважати навчальному процесу, до більш активної фази ремонту у школі № 9 перейдуть вже під час літніх канікул. Закінчити роботи планують у 2019 році.

У 2018 році в мерії планують розпочати роботи в семи школах – № 7, 25, 148, 15, 31, 136, 106. Серед особливостей таких ремонтів – облаштування фасадів, що вентилюються. Вони енергоощадні й довше служать. Під час робіт оновлять і пришкільні ділянки – на них створять безпечні й функціональні спортивні та дитячі майданчики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...