App Store Google Play

Сучасна реновація та умови для розвитку: у Дніпрі ремонтують навчальні заклади

16.05.2018 08:00
Сучасна реновація та умови для розвитку: у Дніпрі ремонтують навчальні заклади

У Спеціалізованій середній загальноосвітній школі № 9 з поглибленим вивченням англійської мови триває капремонт. Загалом цього року в місті планують капітально відремонтувати 45 навчальних закладів. А ще у Дніпрі триває масштабна реновація шкіл. Про це Дніпрограду повідомили у прес-службі міськради Дніпра.

Загалом у рамках капітального ремонту у навчальному закладі замінять покрівлю та зовнішню водостічну систему, утеплять фасади, встановлять нові двері, вікна та системи електропостачання, освітлення й опалення з підключенням до місцевих теплових мереж.

«Наша школа – одна з небагатьох шкіл Дніпра, у якої є власна котельня. Та котли вже старі й фактично вийшли з ладу. Кожного року для нас це був головний біль», – розповіла директорка школи № 9 Тетяна Богатирьова.

Також оновлять вентиляцію, відремонтують харчоблок, душову спортзалу, роздягальні, балкони, підвал і санітарні вузли. Облаштують і зовнішні мережі водопостачання та каналізації. Крім цього, приведуть до ладу пришкільну територію, зроблять зовнішнє освітлення.

А ще школа стане безпечною й доступною для дітей з особливими потребами. У навчальному закладі встановлять систему відеоспостереження, облаштують пожежну, охоронну сигналізації та систему оповіщення. Водночас частину колишніх майстерень переобладнають у медіа-класи для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Для їхньої зручності також зроблять пандус. Нині учнів з особливими потребами у школі немає, однак наявність умов дозволить, за необхідності, приймати і таких дітей.

Щоб не заважати навчальному процесу, до більш активної фази ремонту у школі № 9 перейдуть вже під час літніх канікул. Закінчити роботи планують у 2019 році.

У 2018 році в мерії планують розпочати роботи в семи школах – № 7, 25, 148, 15, 31, 136, 106. Серед особливостей таких ремонтів – облаштування фасадів, що вентилюються. Вони енергоощадні й довше служать. Під час робіт оновлять і пришкільні ділянки – на них створять безпечні й функціональні спортивні та дитячі майданчики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...