App Store Google Play

Премія облради: 135 конкурсантів позмагаються за перемогу під час онлайн-голосування

16.05.2018 09:00
Премія облради: 135 конкурсантів позмагаються за перемогу під час онлайн-голосування

У Дніпропетровській обласній раді визначили кандидатів для отримання премії. На матеріальне заохочення в розмірі 15 тисяч гривень (без урахування податків) претендували 145 молодих та активних мешканців Дніпропетровщини. Після перевірки необхідних документів – далі пройшло 135 осіб. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, категорією-лідером за кількістю заявок стала науково-педагогічна діяльність. Друге місце посіла культурно-мистецька сфера. Всього ж переможців обиратимуть серед 11 категорій, серед яких: медицина, спорт, журналістика, бізнес, місцеве самоврядування та інші.

Критеріями відбору є актуальність і соціальна значимість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результативність та перспективність.

«З проведенням кожного конкурсу Премії, на широкий загал виходять молоді, соціально-активні, креативні мешканці з різних куточків Дніпропетровщини. Влада зобов’язана їх підтримувати і заохочувати», - зауважив голова облради Гліб Пригунов.

Наступний етап, який чекає на конкурсантів – це відкрите онлайн-голосування, яке проходитиме на сайті Дніпропетровської обласної ради.

Воно стартує 21 травня і триватиме рівно два тижні. За цей час, кожен бажаючий зможе проголосувати за найдостойнішого на його думку претендента.

Нагадаємо, що усі номінанти мають зробити свій вагомий внесок у розбудову регіону та країни. 11 номінацій розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...