App Store Google Play

Премія облради: 135 конкурсантів позмагаються за перемогу під час онлайн-голосування

16.05.2018 09:00
Премія облради: 135 конкурсантів позмагаються за перемогу під час онлайн-голосування

У Дніпропетровській обласній раді визначили кандидатів для отримання премії. На матеріальне заохочення в розмірі 15 тисяч гривень (без урахування податків) претендували 145 молодих та активних мешканців Дніпропетровщини. Після перевірки необхідних документів – далі пройшло 135 осіб. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, категорією-лідером за кількістю заявок стала науково-педагогічна діяльність. Друге місце посіла культурно-мистецька сфера. Всього ж переможців обиратимуть серед 11 категорій, серед яких: медицина, спорт, журналістика, бізнес, місцеве самоврядування та інші.

Критеріями відбору є актуальність і соціальна значимість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результативність та перспективність.

«З проведенням кожного конкурсу Премії, на широкий загал виходять молоді, соціально-активні, креативні мешканці з різних куточків Дніпропетровщини. Влада зобов’язана їх підтримувати і заохочувати», - зауважив голова облради Гліб Пригунов.

Наступний етап, який чекає на конкурсантів – це відкрите онлайн-голосування, яке проходитиме на сайті Дніпропетровської обласної ради.

Воно стартує 21 травня і триватиме рівно два тижні. За цей час, кожен бажаючий зможе проголосувати за найдостойнішого на його думку претендента.

Нагадаємо, що усі номінанти мають зробити свій вагомий внесок у розбудову регіону та країни. 11 номінацій розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...