App Store Google Play

Премія облради: 135 конкурсантів позмагаються за перемогу під час онлайн-голосування

16.05.2018 09:00
Премія облради: 135 конкурсантів позмагаються за перемогу під час онлайн-голосування

У Дніпропетровській обласній раді визначили кандидатів для отримання премії. На матеріальне заохочення в розмірі 15 тисяч гривень (без урахування податків) претендували 145 молодих та активних мешканців Дніпропетровщини. Після перевірки необхідних документів – далі пройшло 135 осіб. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, категорією-лідером за кількістю заявок стала науково-педагогічна діяльність. Друге місце посіла культурно-мистецька сфера. Всього ж переможців обиратимуть серед 11 категорій, серед яких: медицина, спорт, журналістика, бізнес, місцеве самоврядування та інші.

Критеріями відбору є актуальність і соціальна значимість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результативність та перспективність.

«З проведенням кожного конкурсу Премії, на широкий загал виходять молоді, соціально-активні, креативні мешканці з різних куточків Дніпропетровщини. Влада зобов’язана їх підтримувати і заохочувати», - зауважив голова облради Гліб Пригунов.

Наступний етап, який чекає на конкурсантів – це відкрите онлайн-голосування, яке проходитиме на сайті Дніпропетровської обласної ради.

Воно стартує 21 травня і триватиме рівно два тижні. За цей час, кожен бажаючий зможе проголосувати за найдостойнішого на його думку претендента.

Нагадаємо, що усі номінанти мають зробити свій вагомий внесок у розбудову регіону та країни. 11 номінацій розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...