App Store Google Play

Денисенко вимагає недопустити звільнення патріота за громадянську позицію

15.05.2018 09:20
Денисенко вимагає недопустити звільнення патріота за громадянську позицію

Народний депутат Андрій Денисенко вимагає недопустити незаконного звільнення патріота та викладача дисциплін «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» з Павлоградського коледжу Державного ВНЗ «НГУ» Сергія Тіщенка за його громадянську позицію. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на депутатське звернення до ректора НТУ «Дніпровська політехника» Геннадія Півняка.

Андрій Денисенко зазначив, що Сергій Тіщенко є депутатом Павлоградської міськради, добровольцем, учасником бойових дій на Сході України, організатором місцевої самооборони, а також тренером з військово-патріотичного становлення, який виховав сотні молодих патріотів.

«В разі незаконного звільнення Сергія Тіщенка з займаної посади у підпорядкованому Вам закладі я, як народний депутат України, докладу всіх зусиль для дотримання законності та захист прав Сергія Тіщенка, як патріота, якого переслідують представники московської п’ятої колони», - написав Андрій Денисенко.

Крім того, відповідне звернення народного депутата спрямоване до Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, що каталізатором до погроз про звільнення стали події 24 квітня у Павлоградській міськраді. Тоді декілька повнолітніх студентів самостійно прийшли підтримати легальний мітинг громадян за зменшення вартості проїзду. Однак після цього почалися закиди в бік викладача на рахунок того, що він зірвав з занять "десятки дітей" для підтримки мітингу.

Як зазначається, поліція у діях мітингарів не вбачає правопорушення та злочину, але тиск на викладача проявила адміністрація Павлоградському коледжу.

Водночас у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка», до якого належить Павлоградський коледж, редакцію Дніпроград запевнили, що жодне переслідування студентів чи викладачів за їх громадянську чи політичну позицію є неприпустимим.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...