App Store Google Play

Денисенко вимагає недопустити звільнення патріота за громадянську позицію

15.05.2018 09:20
Денисенко вимагає недопустити звільнення патріота за громадянську позицію

Народний депутат Андрій Денисенко вимагає недопустити незаконного звільнення патріота та викладача дисциплін «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» з Павлоградського коледжу Державного ВНЗ «НГУ» Сергія Тіщенка за його громадянську позицію. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на депутатське звернення до ректора НТУ «Дніпровська політехника» Геннадія Півняка.

Андрій Денисенко зазначив, що Сергій Тіщенко є депутатом Павлоградської міськради, добровольцем, учасником бойових дій на Сході України, організатором місцевої самооборони, а також тренером з військово-патріотичного становлення, який виховав сотні молодих патріотів.

«В разі незаконного звільнення Сергія Тіщенка з займаної посади у підпорядкованому Вам закладі я, як народний депутат України, докладу всіх зусиль для дотримання законності та захист прав Сергія Тіщенка, як патріота, якого переслідують представники московської п’ятої колони», - написав Андрій Денисенко.

Крім того, відповідне звернення народного депутата спрямоване до Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, що каталізатором до погроз про звільнення стали події 24 квітня у Павлоградській міськраді. Тоді декілька повнолітніх студентів самостійно прийшли підтримати легальний мітинг громадян за зменшення вартості проїзду. Однак після цього почалися закиди в бік викладача на рахунок того, що він зірвав з занять "десятки дітей" для підтримки мітингу.

Як зазначається, поліція у діях мітингарів не вбачає правопорушення та злочину, але тиск на викладача проявила адміністрація Павлоградському коледжу.

Водночас у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка», до якого належить Павлоградський коледж, редакцію Дніпроград запевнили, що жодне переслідування студентів чи викладачів за їх громадянську чи політичну позицію є неприпустимим.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...