App Store Google Play

У Дніпрі визначили переможців військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

14.05.2018 14:20
У Дніпрі визначили переможців військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

11-13 травня 2018 р. у м. Дніпро на території колишньої Новобогородицької фортеці,  у рамках фестивалю «Джура-Самар-Фест», відбувся фінальний тур міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура-2018».

За звання найкращих боролися учні 8-9-х класів із десяти команд-фіналістів. Серед випробувань – конкурс «Таборування», творчо-мистецький конкурс, спортивне орієнтування, інтелектуальна вікторина, надання долікарської допомоги, смуга перешкод, перетягування линви.

12 травня, з самого ранку діти знайомилися з правилами безпечного поводження зі зброєю, тактикою малих груп та грали командами у лазертаг. Побігавши кілька годин по хащам діти «повбивали» один одного та отримали величезне задоволення від нової для себе гри.

Після обіду, не зважаючи на погодні умови, які перетворили імпровізований плац на вологу лісову галявину, 10 команд взяли участь у конкурсі строю та пісні «Впоряд» та продемонстрували суддям свою згуртованість, витримку та гарну підготовку.

За результатами фінального етапу третє місце посіли учні школи № 134, друге – вихованці школи № 23, а перемогли діти зі школи № 6. Останні представлятимуть місто на обласному етапі гри.

Учасники, котрі посіли три призових місця, отримали подарунки з символікою змагань. Також для них заплановані екскурсії Україною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...