App Store Google Play

У Дніпрі визначили переможців військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

14.05.2018 14:20
У Дніпрі визначили переможців військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

11-13 травня 2018 р. у м. Дніпро на території колишньої Новобогородицької фортеці,  у рамках фестивалю «Джура-Самар-Фест», відбувся фінальний тур міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура-2018».

За звання найкращих боролися учні 8-9-х класів із десяти команд-фіналістів. Серед випробувань – конкурс «Таборування», творчо-мистецький конкурс, спортивне орієнтування, інтелектуальна вікторина, надання долікарської допомоги, смуга перешкод, перетягування линви.

12 травня, з самого ранку діти знайомилися з правилами безпечного поводження зі зброєю, тактикою малих груп та грали командами у лазертаг. Побігавши кілька годин по хащам діти «повбивали» один одного та отримали величезне задоволення від нової для себе гри.

Після обіду, не зважаючи на погодні умови, які перетворили імпровізований плац на вологу лісову галявину, 10 команд взяли участь у конкурсі строю та пісні «Впоряд» та продемонстрували суддям свою згуртованість, витримку та гарну підготовку.

За результатами фінального етапу третє місце посіли учні школи № 134, друге – вихованці школи № 23, а перемогли діти зі школи № 6. Останні представлятимуть місто на обласному етапі гри.

Учасники, котрі посіли три призових місця, отримали подарунки з символікою змагань. Також для них заплановані екскурсії Україною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...