App Store Google Play

Небезпечні світлофори в Дніпрі: містяни не встигають переходити дорогу та наражають себе на небезпеку

14.05.2018 17:40
Небезпечні світлофори в Дніпрі: містяни не встигають переходити дорогу та наражають себе на небезпеку

Дніпряни скаржаться на те, що в деяких частинах міста зелене світло на світлофорах працює протягом дуже короткого періоду часу і люди не встигають переходити дорогу. Зокрема, на сторінці КП «Дніпродорсервіс» в Facebook містяни просять збільшити час роботи зеленого сигналу світлофора внизу проспекту Олександра Поля. 

Користувачі соцмережі стверджують, що перейти по пішохідному переходу в тому районі через проспект Пушкіна просто неможливо.

«Невже ніхто не помічає, що час роботи зеленого світла цього світлофора виставлено так, що абсолютно нереально встигнути перейти весь проспект Пушкіна поки він горить?», - пише небайдужий городянин.

Також наголошується, що людям доводиться половину проспекту Пушкіна переходити під зелений сигнал світлофора, а половину - під червоний. 

«Треба збільшити час зеленого сигналу світлофора на розі біля "АТБ" для пішоходів, не змушуйте людей лізти під машини!», - просить житель міста.

Інші жителі міста підтримали пост в коментарях. Люди стверджують, що з боку «Челентано» до парку ракет зелене світло також дуже мало горить, і було б непогано, щоб з обох сторін проспекту додали як мінімум по 5-7 секунд до зеленого світла.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...