App Store Google Play

Небезпечні світлофори в Дніпрі: містяни не встигають переходити дорогу та наражають себе на небезпеку

14.05.2018 17:40
Небезпечні світлофори в Дніпрі: містяни не встигають переходити дорогу та наражають себе на небезпеку

Дніпряни скаржаться на те, що в деяких частинах міста зелене світло на світлофорах працює протягом дуже короткого періоду часу і люди не встигають переходити дорогу. Зокрема, на сторінці КП «Дніпродорсервіс» в Facebook містяни просять збільшити час роботи зеленого сигналу світлофора внизу проспекту Олександра Поля. 

Користувачі соцмережі стверджують, що перейти по пішохідному переходу в тому районі через проспект Пушкіна просто неможливо.

«Невже ніхто не помічає, що час роботи зеленого світла цього світлофора виставлено так, що абсолютно нереально встигнути перейти весь проспект Пушкіна поки він горить?», - пише небайдужий городянин.

Також наголошується, що людям доводиться половину проспекту Пушкіна переходити під зелений сигнал світлофора, а половину - під червоний. 

«Треба збільшити час зеленого сигналу світлофора на розі біля "АТБ" для пішоходів, не змушуйте людей лізти під машини!», - просить житель міста.

Інші жителі міста підтримали пост в коментарях. Люди стверджують, що з боку «Челентано» до парку ракет зелене світло також дуже мало горить, і було б непогано, щоб з обох сторін проспекту додали як мінімум по 5-7 секунд до зеленого світла.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...