App Store Google Play

До кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі, - Міністр інфраструктури

14.05.2018 16:20
До кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі, - Міністр інфраструктури

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що до кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів Володимира Омеляна.

«Ситуація з аеропортом ганебна за рахунок того, що небо над Дніпром закрите. В місто, яке запускає ракети, люди не можуть прилетіти літаком або платять шалені кошти»,  - вважає Міністр.

Зі слів Володимира Омеляна, спільно з мерією, урядом та парламентом визначаються фінансові ресурси для будівництва аеропорту. Він зазначив, що злітні смуги повинна будувати держава. Всі ж інші термінали та супутні послуги має ефективно робити бізнес.

«Щойно ми знайдемо фінансовий ресурс та чітко розумітимемо, де будувати літовище – на базі старої локації у Дніпрі чи новий аеропорт між Дніпром та Запоріжжям, тоді зможемо рухатися далі», - сказав Міністр інфраструктури.

В свою чергу для обладнання аеронавігаційного, метеорологічного та іншого обладнання, яке необхідне для тестування літовища знадобиться ще понад півроку.

«У Дніпрі літовище потрібно будувати «з нуля», тому знадобиться від півроку до двох років. Однак це об’єкт, який здається на 30-40 років експлуатації», - додав Володимир Омелян.

Раніше повідомлялося, що фахівці визначили місце розташування нового аеропорту Дніпра. 

Нагадаємо, що найбільший авіаперевізник в країні - компанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) - тимчасово зупинить польоти із Запоріжжя, але замість цього збільшить кількість рейсів з Дніпра до Києва до 3-х в день. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...