App Store Google Play

До кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі, - Міністр інфраструктури

14.05.2018 16:20
До кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі, - Міністр інфраструктури

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що до кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів Володимира Омеляна.

«Ситуація з аеропортом ганебна за рахунок того, що небо над Дніпром закрите. В місто, яке запускає ракети, люди не можуть прилетіти літаком або платять шалені кошти»,  - вважає Міністр.

Зі слів Володимира Омеляна, спільно з мерією, урядом та парламентом визначаються фінансові ресурси для будівництва аеропорту. Він зазначив, що злітні смуги повинна будувати держава. Всі ж інші термінали та супутні послуги має ефективно робити бізнес.

«Щойно ми знайдемо фінансовий ресурс та чітко розумітимемо, де будувати літовище – на базі старої локації у Дніпрі чи новий аеропорт між Дніпром та Запоріжжям, тоді зможемо рухатися далі», - сказав Міністр інфраструктури.

В свою чергу для обладнання аеронавігаційного, метеорологічного та іншого обладнання, яке необхідне для тестування літовища знадобиться ще понад півроку.

«У Дніпрі літовище потрібно будувати «з нуля», тому знадобиться від півроку до двох років. Однак це об’єкт, який здається на 30-40 років експлуатації», - додав Володимир Омелян.

Раніше повідомлялося, що фахівці визначили місце розташування нового аеропорту Дніпра. 

Нагадаємо, що найбільший авіаперевізник в країні - компанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) - тимчасово зупинить польоти із Запоріжжя, але замість цього збільшить кількість рейсів з Дніпра до Києва до 3-х в день. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...