App Store Google Play

До кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі, - Міністр інфраструктури

14.05.2018 16:20
До кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі, - Міністр інфраструктури

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що до кінця грудня 2018 року завершиться будівництво злітної смуги у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів Володимира Омеляна.

«Ситуація з аеропортом ганебна за рахунок того, що небо над Дніпром закрите. В місто, яке запускає ракети, люди не можуть прилетіти літаком або платять шалені кошти»,  - вважає Міністр.

Зі слів Володимира Омеляна, спільно з мерією, урядом та парламентом визначаються фінансові ресурси для будівництва аеропорту. Він зазначив, що злітні смуги повинна будувати держава. Всі ж інші термінали та супутні послуги має ефективно робити бізнес.

«Щойно ми знайдемо фінансовий ресурс та чітко розумітимемо, де будувати літовище – на базі старої локації у Дніпрі чи новий аеропорт між Дніпром та Запоріжжям, тоді зможемо рухатися далі», - сказав Міністр інфраструктури.

В свою чергу для обладнання аеронавігаційного, метеорологічного та іншого обладнання, яке необхідне для тестування літовища знадобиться ще понад півроку.

«У Дніпрі літовище потрібно будувати «з нуля», тому знадобиться від півроку до двох років. Однак це об’єкт, який здається на 30-40 років експлуатації», - додав Володимир Омелян.

Раніше повідомлялося, що фахівці визначили місце розташування нового аеропорту Дніпра. 

Нагадаємо, що найбільший авіаперевізник в країні - компанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) - тимчасово зупинить польоти із Запоріжжя, але замість цього збільшить кількість рейсів з Дніпра до Києва до 3-х в день. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...