App Store Google Play

Дніпропетровщина – одна з областей, яка відбудовує найбільше українських автошляхів, - Омелян

14.05.2018 12:40
Дніпропетровщина – одна з областей, яка відбудовує найбільше українських автошляхів, - Омелян

Дніпропетровщина – одна з областей, яка відбудовує найбільше українських автошляхів. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час робочого візиту на Дніпропетровщину. Він проінспектував хід будівництва другої черги об’їзної навколо Дніпра. 

«Дніпропетровщина – одна з областей, яка найбільше інвестує, контролює й відбудовує українських автошляхів. Регіон демонструє гарний результат – він показовий для всієї України. Якщо у 2016-2017 роках концентрували зусилля на тому, щоб відновити проїзність на дорогах і зробити капремонт, то цьогоріч вже споруджуємо нові об’єкти. Будується дорожня інфраструктура Дніпропетровщини, Полтавщини та багатьох інших регіонів», – зазначив міністр.

Цьогоріч на ремонт та будівництво доріг в Україні заплановано 50 млрд грн. Це рекордна сума, акцентував Володимир Омелян. За його словами, капремонту потребують 170 тис км українських автошляхів.

Міністр інфраструктури перевірив перебіг будівництва другої черги об’їзної навколо Дніпра Наразі роботи – у розпалі. Дві підрядні організації – «Автомагістраль-Південь» та «Мостстройком» – монтують балки та збірні плити прольотної будови.

На добудову шляхопроводу та під’їздів до нього з обласного бюджету виділили понад 40 млн грн. 

«Президент України Петро Порошенко наголошує: дорожнє будівництво – один з показників якісних змін у країні. Дніпропетровщина не збавляє темпів з відновлення комунальних і державних шляхів. Серед помітних інфраструктурних об’єктів-2018 – об’їзна дорога навколо Дніпра. Обласним коштом добудовуємо шляхопровід в районі транспортної розв’язки», – наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

Технічний нагляд за будівництвом здійснюють фахівці Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

«Зараз при виїзді на запорізьке шосе маємо робити «петлю» через поля. Однак цю дорогу проклали шість років тому як тимчасову. Добудова шляхопроводу дозволить виїздити на трасу напряму, нічого не оминаючи. Розраховуємо здати об’єкт найближчим часом», – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. 

Наступна ділянка на об’їзній – 7-кілометрова дорога на аеропорт та Південний міст. Загальна вартість робіт – майже 600 млн грн.

Завдяки будівництву об'їзної навколо міста Дніпра має збільшитися пропускна спроможність доріг і за межі обласного центру вийде значна частина транспорту, переважно, вантажівок.

Перша черга об’їзної довжиною 18 км була здана в експлуатацію у 2011 році. Будівництво другої черги стартувало у 2012-му, проте через два роки його призупинили за відсутністю фінансування.

У 2017-му на Дніпропетровщині відремонтували майже 70 км доріг державного значення у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках. 

Окрім ремонту національних автомагістралей, у регіоні ремонтують і комунальні дороги. За три останні роки оновили близько 500 шляхів.

У 2018-му в області планують відремонтувати майже 130 комунальних доріг. На це з обласного бюджету виділяють майже 1 млрд грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...