App Store Google Play

З початку року ЦНАПи області надали майже 240 тисяч адмінпослуг

11.05.2018 13:00
З початку року ЦНАПи області надали майже 240 тисяч адмінпослуг

У 2018 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали вже майже 240 тис. адмінпослуг. Це на 32% більше, ніж за аналогічний період 2017-го. Найбільшою популярність користуються такі сервіси, як реєстрація нерухомості та земельних ділянок, прописка й виписка, оформлення закордонного паспорту, реєстрація підприємництва. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Президент України Петро Порошенко наголошує, що ефективна система надання адміністративних послуг має бути в кожному регіоні. Це новий формат взаємодії влади та громадян. На Дніпропетровщині працюють 57 ЦНАПів та їхніх філій. Цьогоріч жителі області отримали в них вже майже 240 тисяч послуг», – зазначив Валентин Резніченко.

Наразі 22 ЦНАПи працюють у районах, 23 – в містах, 10 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах. У них можна одержати до 200 адмінпослуг.

Аби отримати ті чи інші необхідні документи, не треба блукати по різних кабінетах, усе – в одному місці: реєстрація бізнесу, оформлення біометричного паспорту, субсидії чи матеріальної допомоги.

За популярністю лідирують послуги, пов’язані з Держгеокадастром: реєстрація землі, витяг з реєстру, технічна документація та ін. На другому місці – прописка й виписка, на третьому – оформлення нерухомості.

Як правильно оформити ту чи іншу послугу, також можна дізнатися в Центрі. З початку року адміністратори надали майже 275 тис. консультацій – це на 32% більше, ніж за відповідний період 2017-го.

57-й ЦНАП відкрили цьогоріч у центрі Межівської об’єднаної громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...