App Store Google Play

З початку року ЦНАПи області надали майже 240 тисяч адмінпослуг

11.05.2018 13:00
З початку року ЦНАПи області надали майже 240 тисяч адмінпослуг

У 2018 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали вже майже 240 тис. адмінпослуг. Це на 32% більше, ніж за аналогічний період 2017-го. Найбільшою популярність користуються такі сервіси, як реєстрація нерухомості та земельних ділянок, прописка й виписка, оформлення закордонного паспорту, реєстрація підприємництва. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Президент України Петро Порошенко наголошує, що ефективна система надання адміністративних послуг має бути в кожному регіоні. Це новий формат взаємодії влади та громадян. На Дніпропетровщині працюють 57 ЦНАПів та їхніх філій. Цьогоріч жителі області отримали в них вже майже 240 тисяч послуг», – зазначив Валентин Резніченко.

Наразі 22 ЦНАПи працюють у районах, 23 – в містах, 10 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах. У них можна одержати до 200 адмінпослуг.

Аби отримати ті чи інші необхідні документи, не треба блукати по різних кабінетах, усе – в одному місці: реєстрація бізнесу, оформлення біометричного паспорту, субсидії чи матеріальної допомоги.

За популярністю лідирують послуги, пов’язані з Держгеокадастром: реєстрація землі, витяг з реєстру, технічна документація та ін. На другому місці – прописка й виписка, на третьому – оформлення нерухомості.

Як правильно оформити ту чи іншу послугу, також можна дізнатися в Центрі. З початку року адміністратори надали майже 275 тис. консультацій – це на 32% більше, ніж за відповідний період 2017-го.

57-й ЦНАП відкрили цьогоріч у центрі Межівської об’єднаної громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...