App Store Google Play

З початку року ЦНАПи області надали майже 240 тисяч адмінпослуг

11.05.2018 13:00
З початку року ЦНАПи області надали майже 240 тисяч адмінпослуг

У 2018 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали вже майже 240 тис. адмінпослуг. Це на 32% більше, ніж за аналогічний період 2017-го. Найбільшою популярність користуються такі сервіси, як реєстрація нерухомості та земельних ділянок, прописка й виписка, оформлення закордонного паспорту, реєстрація підприємництва. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Президент України Петро Порошенко наголошує, що ефективна система надання адміністративних послуг має бути в кожному регіоні. Це новий формат взаємодії влади та громадян. На Дніпропетровщині працюють 57 ЦНАПів та їхніх філій. Цьогоріч жителі області отримали в них вже майже 240 тисяч послуг», – зазначив Валентин Резніченко.

Наразі 22 ЦНАПи працюють у районах, 23 – в містах, 10 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах. У них можна одержати до 200 адмінпослуг.

Аби отримати ті чи інші необхідні документи, не треба блукати по різних кабінетах, усе – в одному місці: реєстрація бізнесу, оформлення біометричного паспорту, субсидії чи матеріальної допомоги.

За популярністю лідирують послуги, пов’язані з Держгеокадастром: реєстрація землі, витяг з реєстру, технічна документація та ін. На другому місці – прописка й виписка, на третьому – оформлення нерухомості.

Як правильно оформити ту чи іншу послугу, також можна дізнатися в Центрі. З початку року адміністратори надали майже 275 тис. консультацій – це на 32% більше, ніж за відповідний період 2017-го.

57-й ЦНАП відкрили цьогоріч у центрі Межівської об’єднаної громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....