App Store Google Play

У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

11.05.2018 20:00
У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

25-27 травня в Дніпрі відбудеться хакатон DeHack Dnipro, присвячений децентралізації. Під час зустрічі представники ОТГ і ментори з бізнесу, медіа, громадського сектору зможуть сформувати ідею і пропрацювати концепцію свого проекту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, стартапи розраховані на IT-шників, громадських активістів, бізнесменів та студентів. Тож DeHack Dnipro запрошує ентузіастів, що мають ідеї інноваційних рішень для потреб об’єднаних громад.

Тематика включає такі напрямки: екологія, охорона здоров'я, безпека, адмінпослуги, культура та освіта, сільське господарство, комунікації та інше.

Участь вільна. Організатори приймають заявки від сформованих команд та незалежних представників. Щоб приєднатися, потрібно заповнити форму: http://bit.ly/2Fl5m1m.

Місце проведення: вулиця Троїцька 21г, центр конференцій Parle. Контакти для запитань: +380931081979, [email protected]

Захід організовано Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Нагадаємо, що за результатами Першого раунду відбору, 7 ОТГ Січеславської області та міста Покров можуть отримати допомогу від Програми «U-LEAD з Європою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...