App Store Google Play

У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

11.05.2018 20:00
У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

25-27 травня в Дніпрі відбудеться хакатон DeHack Dnipro, присвячений децентралізації. Під час зустрічі представники ОТГ і ментори з бізнесу, медіа, громадського сектору зможуть сформувати ідею і пропрацювати концепцію свого проекту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, стартапи розраховані на IT-шників, громадських активістів, бізнесменів та студентів. Тож DeHack Dnipro запрошує ентузіастів, що мають ідеї інноваційних рішень для потреб об’єднаних громад.

Тематика включає такі напрямки: екологія, охорона здоров'я, безпека, адмінпослуги, культура та освіта, сільське господарство, комунікації та інше.

Участь вільна. Організатори приймають заявки від сформованих команд та незалежних представників. Щоб приєднатися, потрібно заповнити форму: http://bit.ly/2Fl5m1m.

Місце проведення: вулиця Троїцька 21г, центр конференцій Parle. Контакти для запитань: +380931081979, [email protected]

Захід організовано Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Нагадаємо, що за результатами Першого раунду відбору, 7 ОТГ Січеславської області та міста Покров можуть отримати допомогу від Програми «U-LEAD з Європою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...