App Store Google Play

У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

11.05.2018 20:00
У Дніпрі представників ОТГ та бізнес-ентузіастів запрошують на ІТ-хакатон DeHack Dnipro

25-27 травня в Дніпрі відбудеться хакатон DeHack Dnipro, присвячений децентралізації. Під час зустрічі представники ОТГ і ментори з бізнесу, медіа, громадського сектору зможуть сформувати ідею і пропрацювати концепцію свого проекту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, стартапи розраховані на IT-шників, громадських активістів, бізнесменів та студентів. Тож DeHack Dnipro запрошує ентузіастів, що мають ідеї інноваційних рішень для потреб об’єднаних громад.

Тематика включає такі напрямки: екологія, охорона здоров'я, безпека, адмінпослуги, культура та освіта, сільське господарство, комунікації та інше.

Участь вільна. Організатори приймають заявки від сформованих команд та незалежних представників. Щоб приєднатися, потрібно заповнити форму: http://bit.ly/2Fl5m1m.

Місце проведення: вулиця Троїцька 21г, центр конференцій Parle. Контакти для запитань: +380931081979, [email protected]

Захід організовано Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Нагадаємо, що за результатами Першого раунду відбору, 7 ОТГ Січеславської області та міста Покров можуть отримати допомогу від Програми «U-LEAD з Європою».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...