App Store Google Play

Соціалізація особливих громадян: Дніпровську Єпархію УПЦ КП та Музей АТО відвідали діти з інвалідністю

11.05.2018 13:40
Соціалізація особливих громадян: Дніпровську Єпархію УПЦ КП та Музей АТО відвідали діти з інвалідністю

Дніпровську Єпархію УПЦ КП та центральний єпархіальний храм «Несподівана радість» відвідали діти з інвалідністю та їх батьки, які входять до Новокодацького сімейного клубу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпропетровської єпархії УПЦ КП у Facebook.

Як зазначається, клуб вже перетворився у громадську організацію і може стати прикладом для інших сімей, котрі виховують дітей з інвалідністю. Йдеться насамперед про соціалізацію дітей з фізичними вадами та їхніх сімей.

Завдяки ініціативі батьків з організації «Серця неспокійні» відбулася поїздка до Дніпровської Єпархії УПЦ КП. Сім’ї та дітей зустріли та супроводжували настоятель храму «Несподівана радість» Ієромонах Ісаакій та військовий капелан Дмитро Поворотний.

Для гостей відслужили молитву, подарували іконки і благословили дітей та їх батьків. Гості зазначили, що відвідування храмів та релігійних комплексів благодатно позначається на дітях, які мають різні проблеми зі здоров'ям.

Крім того, разом з представниками єпархії їх запросили до Музею АТО, де познайомили з експонатами, розповіли про українських героїв та продемонстрували фільм.

Раніше повідомлялося, що учні та вчителі Дніпровської Недільної школи УПЦ КП влаштували благодійний ярмарок, аби зібрати кошти на операцію маленькій дівчинці. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...