App Store Google Play

Соціалізація особливих громадян: Дніпровську Єпархію УПЦ КП та Музей АТО відвідали діти з інвалідністю

11.05.2018 13:40
Соціалізація особливих громадян: Дніпровську Єпархію УПЦ КП та Музей АТО відвідали діти з інвалідністю

Дніпровську Єпархію УПЦ КП та центральний єпархіальний храм «Несподівана радість» відвідали діти з інвалідністю та їх батьки, які входять до Новокодацького сімейного клубу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпропетровської єпархії УПЦ КП у Facebook.

Як зазначається, клуб вже перетворився у громадську організацію і може стати прикладом для інших сімей, котрі виховують дітей з інвалідністю. Йдеться насамперед про соціалізацію дітей з фізичними вадами та їхніх сімей.

Завдяки ініціативі батьків з організації «Серця неспокійні» відбулася поїздка до Дніпровської Єпархії УПЦ КП. Сім’ї та дітей зустріли та супроводжували настоятель храму «Несподівана радість» Ієромонах Ісаакій та військовий капелан Дмитро Поворотний.

Для гостей відслужили молитву, подарували іконки і благословили дітей та їх батьків. Гості зазначили, що відвідування храмів та релігійних комплексів благодатно позначається на дітях, які мають різні проблеми зі здоров'ям.

Крім того, разом з представниками єпархії їх запросили до Музею АТО, де познайомили з експонатами, розповіли про українських героїв та продемонстрували фільм.

Раніше повідомлялося, що учні та вчителі Дніпровської Недільної школи УПЦ КП влаштували благодійний ярмарок, аби зібрати кошти на операцію маленькій дівчинці. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...