App Store Google Play

Конкурс есе та відеороликів: молодь Дніпра запрошують розповісти про героїв міста та отримати призи

11.05.2018 09:00
Конкурс есе та відеороликів: молодь Дніпра запрошують розповісти про героїв міста та отримати призи

Вчора, 10 травня, у Дніпрі стартував конкурс в рамках соціокультурного проекту «Люди, Постаті, Герої Міста-на-Дніпрі». Школярів та студентів міста запрошують долучитися до краєзнавчої діяльності та позмагатися за призові місця. Вимога – написати твір чи зняти відео про видатних постатей Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку конкурсу у Facebook.

Як зазначається, мета інтелектуального змагання - зацікавити молодь видатними постатями Дніпра, залучити їх до краєзнавчої діяльності, виявити нові творчі обдарування.

До участі в конкурсі допускаються учні 5-11 класів, студенти 1-4 курсів навчальних закладів І та ІІ ступенів акредитації (університетів, коледжів, училищ).

Конкурс буде проводитися у двох номінаціях, серед яких: літературні твори (проза, поезія) та відеоролики. 

Запропоновані наступні теми для розкриття:
- «Герої поруч з нами» - про власних народних героїв, простих людей, життя яких є прикладом для наслідування, а їх діяльність сприяла або сприяє розвитку міста;
- «Місто без героїв» - про те, як би жило наше місто, якщо у ньому не залишилося особистостей, котрі працювали на його користь та чи потребує місто героїв взагалі. 

В конкурсі беруть участь лише твори та відеоролики з запропонованих тем. 
Тексти художніх творів приймаються в електронному вигляді, об’єм – до 10000 знаків (2-3 сторінки, у поетичній чи прозовій формі), українською мовою, тексти мають бути авторськими та ніде раніше не публікованими. 
До участі у відео конкурсі допускаються відеоролики тривалістю 3-5 хв, це може бути реклама, репортаж, музичний кліп, інтерв’ю, гумористичний ролик, влог (відео у блог) чи навіть короткометражний фільм.

За І місце у кожній з вікових категорій переможці отримають грошовий приз – 1000 грн (для конкурсу відеороликів) та 500 грн (для конкурсу літературних творів). На власників ІІ місць чекають цінні призи від Партнерів Конкурсу.

Серед членів журі знаходяться:
- Яна Тимошенко – завідуюча Меморіальним будинком-музеєм Д.І. Яворницького;
- Наталя Гейман – директор духовно-культурного центру «Українське подвір’я» 
- Дмитро Рева – директор ГО «Правозахисна група «СІЧ»;
- представник від Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Фінансування конкурсу здійснюють організатори, спонсори та інші зацікавлені установи, організації. Спонсор та партнер конкурсу – ГО «Правозахисна група «СІЧ».

З усіх питань, щодо організації конкурсу «Люди, Постаті, Герої Міста-на-Дніпрі» звертатись за адресою: пл. ім. Т. Шевченка, 5 або за телефоном: 066-35-25-985 093-185-48-43.

Детальні умови конкурсу, допустимі вікові категорії учасників та адреса відправлення творчих робіт можна дізнатися на сторінці заходу. Подача заявок триватиме до 10 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...