App Store Google Play

У дніпровських коледжах підіймають рівень студентського самоврядування

10.05.2018 16:40
У дніпровських коледжах підіймають рівень студентського самоврядування

У Дніпрі стартував пілотний проект, який націлений на покращення рівня студентського самоврядування в коледжах міста. Про це сьогодні, десятого квітня, розповіли голова ГО «Молодь Дніпра» Сергій Таран та представник Національної молодіжної ради України у Дніпрі Дмитро Твердохліб.

Сергій Таран зауважив, що сучасна молодь не є активною – не ходять на вибори, не знають багатьох можливостей, перспектив.

«Те, що вони не володіють цією інформацією, породжує пасивність, яка властива багатьом студентам», - підкреслив він, - «Ми обрали саме коледжі, оскільки вони зовсім слабо представлені в суспільному житті Дніпра».

За словами Дмитра Твердохліба проект буде реалізований у вигляді трьох етапів. На першому етапі відбудеться знайомство та проведення соціальних опитувань в коледжах. На другому пройде освітня сесія по роботі органів студентського самоврядування, де будуть розглядати три основних блоки:

  1. Організаційний блок, що розповість про роботу органів студентського самоврядування.
  2. Блок діловодства, де розкажуть як орган самоврядування має документувати свою діяльність.
  3. Блок щодо залучення партнерів на існуючому успішному досвіді.

На третьому, заключному етапі проекту відбудеться конференція студентів, під час якої учасники будуть презентувати результати їх діяльності протягом курсу.

На даний момент проект вже реалізується, і комунікація з декількома коледжами міста вже налагоджена, проте, бажаючі взяти участь у даному заході можуть звертатися на сторінку Молоді Дніпра.

Нагадаємо, що у Дніпровській політехніці створено окрему кафедру, яка готуватиме українських мовознавців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...