App Store Google Play

У дніпровських коледжах підіймають рівень студентського самоврядування

10.05.2018 16:40
У дніпровських коледжах підіймають рівень студентського самоврядування

У Дніпрі стартував пілотний проект, який націлений на покращення рівня студентського самоврядування в коледжах міста. Про це сьогодні, десятого квітня, розповіли голова ГО «Молодь Дніпра» Сергій Таран та представник Національної молодіжної ради України у Дніпрі Дмитро Твердохліб.

Сергій Таран зауважив, що сучасна молодь не є активною – не ходять на вибори, не знають багатьох можливостей, перспектив.

«Те, що вони не володіють цією інформацією, породжує пасивність, яка властива багатьом студентам», - підкреслив він, - «Ми обрали саме коледжі, оскільки вони зовсім слабо представлені в суспільному житті Дніпра».

За словами Дмитра Твердохліба проект буде реалізований у вигляді трьох етапів. На першому етапі відбудеться знайомство та проведення соціальних опитувань в коледжах. На другому пройде освітня сесія по роботі органів студентського самоврядування, де будуть розглядати три основних блоки:

  1. Організаційний блок, що розповість про роботу органів студентського самоврядування.
  2. Блок діловодства, де розкажуть як орган самоврядування має документувати свою діяльність.
  3. Блок щодо залучення партнерів на існуючому успішному досвіді.

На третьому, заключному етапі проекту відбудеться конференція студентів, під час якої учасники будуть презентувати результати їх діяльності протягом курсу.

На даний момент проект вже реалізується, і комунікація з декількома коледжами міста вже налагоджена, проте, бажаючі взяти участь у даному заході можуть звертатися на сторінку Молоді Дніпра.

Нагадаємо, що у Дніпровській політехніці створено окрему кафедру, яка готуватиме українських мовознавців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....