App Store Google Play

У дніпровських коледжах підіймають рівень студентського самоврядування

10.05.2018 16:40
У дніпровських коледжах підіймають рівень студентського самоврядування

У Дніпрі стартував пілотний проект, який націлений на покращення рівня студентського самоврядування в коледжах міста. Про це сьогодні, десятого квітня, розповіли голова ГО «Молодь Дніпра» Сергій Таран та представник Національної молодіжної ради України у Дніпрі Дмитро Твердохліб.

Сергій Таран зауважив, що сучасна молодь не є активною – не ходять на вибори, не знають багатьох можливостей, перспектив.

«Те, що вони не володіють цією інформацією, породжує пасивність, яка властива багатьом студентам», - підкреслив він, - «Ми обрали саме коледжі, оскільки вони зовсім слабо представлені в суспільному житті Дніпра».

За словами Дмитра Твердохліба проект буде реалізований у вигляді трьох етапів. На першому етапі відбудеться знайомство та проведення соціальних опитувань в коледжах. На другому пройде освітня сесія по роботі органів студентського самоврядування, де будуть розглядати три основних блоки:

  1. Організаційний блок, що розповість про роботу органів студентського самоврядування.
  2. Блок діловодства, де розкажуть як орган самоврядування має документувати свою діяльність.
  3. Блок щодо залучення партнерів на існуючому успішному досвіді.

На третьому, заключному етапі проекту відбудеться конференція студентів, під час якої учасники будуть презентувати результати їх діяльності протягом курсу.

На даний момент проект вже реалізується, і комунікація з декількома коледжами міста вже налагоджена, проте, бажаючі взяти участь у даному заході можуть звертатися на сторінку Молоді Дніпра.

Нагадаємо, що у Дніпровській політехніці створено окрему кафедру, яка готуватиме українських мовознавців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...