App Store Google Play

Дніпровську школу №9 капітально відремонтують коштами обласного бюджету

10.05.2018 12:20
Дніпровську школу №9 капітально відремонтують коштами обласного бюджету

У Дніпровській школі №9 – перший за понад 80 років капітальний ремонт. Будівлю повністю оновлять – вона стане сучасною та яскравою. Роботи планують завершити у 2019-му. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Реалізуємо на Дніпропетровщині програму Президента України Петра Порошенка з реконструкції шкіл. Старі будівлі, що десятки років не знали ремонту, перетворюємо на яскраві та сучасні. Прагнемо, аби діти навчались у комфортних умовах. Цьогоріч осучаснюємо й школи в обласному центрі», – розповів Валентин Резніченко.

Роботи стартували у Дніпровській школі №9. Реконструкцію розпочали з «майстерень» – двоповерхової будівлі, в якій раніше проводили уроки праці. Після завершення робіт там планують відкрити інклюзивний клас для розвитку особливих дітей.

«Школу збудували ще у 1936 році, тож ми називаємо її «наша старенька дев’ятка». Капітального ремонту тут не було ніколи. Дуже чекаємо на сучасні та затишні коридори і класи. Комфортні умови допоможуть ефективно впроваджувати концепцію нової української школи», – сказала заступник директора з навчально-виховної роботи Дніпровської школи №9 Наталія Губа.

Вже влітку підрядники перейдуть до ремонту основної будівлі школи. Вони повністю замінять дах, підлогу, вікна, електромережу, оновлять вентиляцію, санвузол і систему опалення. Утеплять та оздоблять стіни – ззовні та всередині. Згодом проведуть благоустрій території.

 «Я незабаром закінчу школу, але тут навчатиметься моя молодша сестричка. Сподіваюсь, для неї та інших дітей створять кращі умови», – поділився учень 11 класу 9-ої школи Єгор Капустинський.

«Зараз в області реконструюють багато шкіл. Це дуже добре. Вчитися в комфортних умовах легше», – сказав 11-класник 9-ої школи Олег Лисицький.

Завершення реконструкції Дніпровської школи № 9 заплановане на 2019 рік.

Нагадаємо, що ДніпроОДА також капітально відремонтує Дніпровську школу №126.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...