App Store Google Play

У Дніпрі влада вперто відсвяткувала Дєнь пабєди замість Дня примирення

09.05.2018 10:30
У Дніпрі влада вперто відсвяткувала Дєнь пабєди замість Дня примирення

У Дніпрі відбулася перша, офіційна, частина заходів до 9 травня, в яких взяв участь у тому числі й очільник Дніпра Борис Філатов та представники міської ради. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.  

Філатов разом із іншими офіційними особами поклав квіти до пам'ятника. При цьому, усі держслужбовці, окрім Філатова, на кишенях жакетів мали маки, як символ пам'яті та скорботи. Слід визнати, що від георгіївської стрічки міський голова також утримався.

Незабаром має стартувати так званий "Марш миру" проросійських політичних сил на чолі з Вілкулом. Ділянка, де планується захід, біля пам'ятника Слави, оточена кордонами поліціянтів. Усіх, хто проходить до алеї, правоохоронці обшукують металошукачем, оглядають особисті речі, шукають холодну зброю, колючі предмети, газові балончики. Також правоохоронці миттєво реагують на появу георгіївські стрічки та вилучають їх. 

Окрім того, на місці працюють кінологи із собаками та група документування. Загалом наразі присутні близько тисячі правоохоронців різних підрозділів.  

Попри прохання не використовувати політичну символіку та не піаритися на трагедії мільйонів, «Опоблок» встановив намети, де роздає повітряні кульки з написом російською "С Днем победы. 9 Мая Александр Вилкул". Також чоловіки тримають плакат "Марш миру" з зображенням білого голуба, символом опозиціонерів. Втім, більшість кульок з іменним надписом Вілкула викидують на смітник.

На захід прийшли українські патріоти з червоно-чорними та жовто-блакитними прапорами. Останні нагадали Вілкулу, що жодних перемог за ним не спостерігалося в минулому і не передбачається. «Місто козацької слави не приймає кремлівських зайд» - йдеться на одному з плакатів. Маршомирівці, від яких подекуди сильно відгонить перегаром,  нездорово реагують на українські гасла.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...