App Store Google Play

У Дніпрі артисти ФК «Маестро» зіграли матч з волонтерами та медиками військового госпіталю

09.05.2018 20:00
У Дніпрі артисти ФК «Маестро» зіграли матч з волонтерами та медиками військового госпіталю

Сьогодні, 9 травня, у Дніпрі відбувся товариський футбольний матч команди українських артистів ФК «Маестро» з представниками благодійного фонду «Народна Армія» та медиками дніпровського військового госпіталю. Про гру повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів.

ФК «Маестро» - команда, створена українськими артистами, які люблять футбол та пропагують здоровий спосіб життя. Серед його учасників: Міністр культури України Євген Нищук, фронтмен гурту «ТНМК» Олександра Сидоренко (Фоззі), телеведучий Олександр Педан, переможець шоу «Х-фактор» Дмитро Бабак та інші зірки. Цьогоріч ФК «Маестро» святкує своє десятиріччя.

«Коли ми говоримо про спорт – ми говоримо й про культуру, навіть футбольні матчі завжди супроводжуються культурною програмою – музикою, перформансами», - зазначив Міністр культури України та гравець ФК «Маестро» Євген Нищук.

Спортивний захід безкоштовний для всіх глядачів, адже гравці ФК «Маестро» не ставлять перед собою комерційну мету. Як зазначається, їхня місія полягає в тому, аби підбадьорити та бійців зі Сходу України та долучити людей до волонтерської діяльності.

До того ж, сьогодні саме у Дніпрі гравці тестували нову футбольну форму своєї команди.

«Ми, в-першу чергу, артисти, а потім вже футболісти. Ми віримо, що в кожному з нас помер Андрій Шевченко. Футбольна гра приносить нам задоволення та може потішити глядачів, але наша професійна діяльність – це сцена. Такий симбіоз підтягує дітей до спорту, ми показуємо, що треба займатися спортом», - пояснив шоумен, телеведучий та перший заступник капітана ФК «Маестро» Олександр Педан.

Товариський матч звірок, волонтерів та медиків відбувся на стадіоні «Монтажник», який належить академії ФК «Дніпро». За результатами, перемогу з рахунком 4:1 здобув ФК «Маестро».

Нагадаємо, що перед футбольним матчем українські співаки, шоумени, які є гравцями ФК «Маестро» виступили з  благодійним концертом для бійців зі Сходу, їхніх рідних, волонтерів та лікарів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...